Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha valaki ritkítja a találkozó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki ritkítja a találkozókat veled, mert maga alatt van, egy betegség miatt, azt nem is érdekelted komolyabban soha?

Figyelt kérdés
2023. máj. 29. 20:09
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Valószínűleg, nem olyan súlyos betegségről van szó, de még nem tudni pontosan, hogy mi is ez.
2023. máj. 29. 20:12
 2/12 Noren1989 ***** válasza:
43%
Egy borderline nem is súlyos àm 😶
2023. máj. 29. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem simán elképzelhető, hogy ezt most még fel kell dolgoznia. Ilyenkor másra koncentrál az ember. Szerintem adj neki egy kis időt, ami még neked sem fusztráló, mert nyilván nem lehet ezt a végtelenségig bírni.
2023. máj. 29. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
32%
Szerintem ha beteg és nem lázról van szó, hanem depresszió és ilyesmik, akkor egy önző ember. Egyáltalán nem kéne neki ismerkedni míg nem teszi magát helyre pszichológus, tabik által. Jó a bordeline pl. előjöhet később és jól teszi, hogy felfüggeszti az ismerkedést, de a depresszió már más tészta.
2023. máj. 29. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Szervi bajra gondoltam, de miből gondoljátok, hogy borderline? Csak mert voltak fura dolgai, de nem tudom, erre azért nem gondolnèk. A szervi dolgot elmondta, félig-meddig, csak még ő sem tudja a diagnózist, és sokat idegeskedik ezen.
2023. máj. 29. 20:20
 6/12 anonim ***** válasza:
97%
Majd kiderül mi a baj, de bármi is az és ő nem akarja folytatni el kell fogadnod.
2023. máj. 29. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
83%

Állhat a hátterében, hogy nem tartja magát szerethetőnek, ha selejtes áru, azaz ha beteg, ha épp nincs jó kedve, ha nem elég szép vagy gazdag... stb. Meg akar kímélni önmagától. Próbáljátok vele megértetni, hogy a te döntésed, ha vele vagy, nem pedig ő vesz el tőled valamit (az idődet vagy egy jobb partner lehetőségét).

De az lehet, hogy tényleg magányra, visszavonulásra van szüksége, hogy átértékelje, mi fontos az életében. Vannak ilyen típusú emberek, akiknek párkapcsolatban betegség nélkül is több ilyen ingermentes szakasz kell. Velük olyan pár kompatibilis, aki ezt tolerálja.

2023. máj. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Èrtem, köszi.
2023. máj. 29. 20:36
 9/12 anonim ***** válasza:
53%

"Szerintem ha beteg és nem lázról van szó, hanem depresszió és ilyesmik, akkor egy önző ember. Egyáltalán nem kéne neki ismerkedni míg nem teszi magát helyre pszichológus, tabik által."


Az ugye megvan, hogy a depresszió nem múlik el mindig, akkor sem, ha kezeled? Én 14 éve élek vele. Ha nem mondom neked, fel sem tűnne.

2023. máj. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Attól függ mi az a szervi probléma.

Lehet nagy fájdalmai vannak, és nem akarja hogy úgy lásd, vagy komolyabb baja van (rákos stb)

Próbáld meg tudatni vele hogy támogatod és mellette állsz, ha szereted őt.

Egy betegség (ami nem influenza ők) nagyon komolyan megviseli az embert, főleg ha fájdalmai vannak miatta

2023. máj. 29. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!