Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Megsérdődhetett, vagy ebből a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megsérdődhetett, vagy ebből a válaszból arra következtessek, hogy ő így akarta/gondolta a dolgot?

Figyelt kérdés

Ismerkedtem valakivel, az utóbbi időben viszont gondjai voltak, így kevesebbet tudtunk találkozni. Úgy adódott, hogy talàlkozhatunk, de mintha megint ki akart volna táncolni a dologból. Azt írtam, hogy nem tudom akkor..

Màrmint, a talàlkozó, hogy hogy legyen, arra vártam volna, hogy jobban egyértelműsítse a dolgot. Erre azt írta, hogy bepótoljuk valamikor, de nekem elegem lett, ès azt írtam neki, hogy szerintem, inkàbb hagyjuk a dolgot. Mire ő: Igazam van.

Igazából, én nem akartam hagyni, azt hittem, megkérdezi, hogy miért, mi a baj, ès megbeszèlhessük, de semmi, nem is èrdekelte.. Akkor ez egyértelmű, hogy nem jelentettem neki semmit, ugye?

Köszi előre is a válaszokat!


2023. máj. 30. 00:27
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy úgy èrtelmezte ezt a "nem tudom akkor" dolgot, hogy talàlkozzunk-e, egyàltalàn?
2023. máj. 30. 00:32
 2/13 anonim ***** válasza:
27%
Azt mondd neki amit gondolsz. Te dobtad ezzel a hagyjukkal..
2023. máj. 30. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Jó, de az "igazad van" azért elèg beszédes, nem? Vagy azèrt írta, mert így làtja legjobbnak a dolgokat, vagy sértettségből.
2023. máj. 30. 01:04
 4/13 anonim ***** válasza:
20%
Hátha valaki dobna, biztos nem kezdenék el pitizni neki. Te bizony dobtad.. Miért kellene azután neki térdre borulni, ha szerinted hagyni kéne a dolgot?!
2023. máj. 30. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
4-5 hónapig kavartunk egymással, még csak nem is èrdekli, miért akarok ennek véget vetni?
2023. máj. 30. 02:54
 6/13 anonim ***** válasza:
71%

#5

Amint látod, nem érdekli. Egyébként az ilyen játszmázásnak sosem lesz jó a vége. Én aztán sosem hagyom, hogy valaki hónapokig szórakozzon velem. Ideje lenne neked is megtanulni.

2023. máj. 30. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
88%

Órül neki hogy kimondtad helyette hogy hagyjuk.

Ezt jelenti az igazad van.hogy ő gyáva volt offolni

2023. máj. 30. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
52%
7essel ertek egyet. Kapja is a zoldet.
2023. máj. 30. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%
Szóval itt a nagyérdemű eltűri, hogy így szívassák, mint a kérdezőt. Szép.
2023. máj. 30. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

"4-5 hónapig kavartunk egymással, még csak nem is èrdekli, miért akarok ennek véget vetni?"

Szexre jó voltál és ennyi. Ha megint ingere lesz, majd keres. De nyilván van neki más is rajtad kívül, azért voltak "problémái". A "majd bepótoljuk" pont azt jelenti, hogy semennyire nem számítasz neki.

Van még kérdésed?

2023. máj. 30. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!