Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Várjak és maradjak, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Várjak és maradjak, vagy inkább engedjem és okozzak neki fájdalmat?

Figyelt kérdés

Van egy lány. A legjobb barátom. Cuki és szexi. Egyszer egy kislány máskor egy érett nő. Nagyon szerelmes belém. Velem képzeli el az egész életét. Én vagyok az első nagy szerelem az életében, és az első férfi is az életében. Másfél éve vagyunk együtt.

De én nem látom vele az életem. Néha-néha volt egy-egy pillanat mikor igen. De ritkán. De én még nősülni sem akarok. Majd. Évek múlva, de nála meg azt érzem, hogy már most a gyűrűre várna.

Szeretem őt, de nem vagyok belé szerelmes. S még boldog is tudnék vele lenni, csak... én nem gondolom, hogy ő az igazi. Én még ismerkedni szeretnék. Élni egy kicsit. De őt meg nem akarom megbántani.


24F

(ő 23)



2012. ápr. 20. 21:41
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Vele is élhetsz "kicsit"...

De jól jegyezd meg, hogy még egy ilyen lány nem lesz az életedben! Örülj neki, hogy neked ilyen lány adatott, hány pasi sír itt a szerelemért, neked meg az öledbe hullik, és nem kell???

Legyél férfi, ha már annak születtél. Ha nem akarsz vele lenni, mondd meg neki, nincs jogod szenvedést okozni neki. Ő talál jobbat, és boldog lesz, meg te is elleszel. ne töketlenkedj!


-ReapeR-25/F

2012. ápr. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Akkor sajnos ennek kampec lesz ha ezt érzed.Ne húzd akkor se a te időd,se az övét,ha nem akarsz vele a jövőben együtt lenni.Így is fájni fog neki,egy év múlva például még szarabb lenne.
2012. ápr. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Legyél vele őszinte. Ha a legjobb barátodnak tartod, ennyit megérdemel, és amúgy sem lenne boldog veled, mert te nem szereted viszont. De lehet talál majd valakit akivel meg kölcsönös lesz, szóval mond el neki, hogy miújság.
2012. ápr. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Akkor ne húzd feleslegesen az idejét és a tiédet se! Őszintén mondd ezt el neki is finoman, sajnos nincs más választás, fájni fog neki, de jobb ha előbb tudja, mintsem, hogy hamis álmokat kergessen. Ha így érzel akkor inkább jobb, ha ő is keres mást és te is. Azzal bántanád meg igazán, ha nem lennél vele őszinte, hanem továbbra is beleélné magát "hamis" dologba! Engedd, hogy boldog lehessen mással, mert veled nem lehet boldog hisz amiket írtál... Nem sértésből mondom, de ennek a kapcsolatnak nincs értelme.
2012. ápr. 20. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Reaper ismét bölcsen szólott : ) Meg kéne becsülnöd, de erről mi nem tudunk meggyőzni, csak te jössz majd rá, miután elhagytad, és égen-földön nem találsz majd olyat, amilyen ő.

Próbáld úgy csinálni, hogy a legkevésbé fájjon neki. Ha lehet ne nagyszülő, kiskutya halála, esetleg vizsgaidőszak közepe legyen az időzítésed, mert ha tényleg úgy szeret, ahogy te mondod, akkor kb bele fog halni ..

2012. ápr. 21. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ugyanígy vagyok a pasimmal, csak ő még nem akar elvenni, viszont én már nem szeretem úgy mint régen
2012. ápr. 21. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Így kezdted.Van egy lány,a legjobb barátom!Szerintem ebben minden benne van.Csak őszintén,mond el neki Te mit érzel,mit szeretnél.Inkább most egy szakítás,mint később egy válás gyerekekkel!S ja még koránt sem biztos,hogy az élet nem egymásnak teremtett titeket,de ez úgy is kiderül :)

Édy

2012. ápr. 23. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!