Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Unalmas kapcsolat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Unalmas kapcsolat?

Figyelt kérdés

17 éves fiú vagyok, és egy 14 éves lánnyal járok, több mint egy hónapja. Tudom, hogy ez nem valami sok idő, de én nagyon beleszerettem. Nemrég összevesztünk és azt mondta, hogy lehet, hogy szakítani akar, mert állítólag unalmas neki ez a kapcsolat, de nem teszi, mert akkor én szomorú lennék. Én megmondtam neki, hogy ha csak azért jár velem, hogy nekem legyen jó, és neki nem az, akkor szakítsunk. Ő azt mondta, hogy elgondolkozik, hogy milyen döntést hoz majd. Másnap rám írt, és bocsánatot kért, hogy hülye volt, de nem akar elveszíteni, mert szintén szeret engem. Én tanítottam meg csókolózni, és nagyon örült, hogy végre volt valaki, aki nem nevette ki azért, mert még soha sem volt ilyenben része, de mióta megtanítottam, azóta csak nagyon ritkán akar velem csókolózni. Ez azért van, mert még új neki, vagy egyszerűen nem tetszik neki a dolog? Lehet, hogy az a gond, hogy még nem tudott megnyílni előttem, vagy csak azért jár velem, hogy ne legyen egyedülálló?

Mit tegyek, hogy ez megváltozzon, és mit tegyek, hogy ne legyen "unalmas" a kapcsolatunk?


Kérem a lenéző, sértő hozzászólásokat mellőzzétek.


Akiktől értelmes válaszokat kapok, azoknak nagyon szépen köszönöm!



2012. ápr. 26. 00:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
szerintem nem szerelmes beléd és még nagyon fiatal.ne haragudj rá ő se tudja mit akar. az idő eldönti..
2012. ápr. 26. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
egyetértek az első hozzászólással. Nem akarok pszichoanalízist felállítani az ilyen fiatalokról, mert még általánosítanék és ma már nem lehet tudni hol lehet meghúzni a határt a korai érés kérdésében..de szerintem még annyira nem gyakorlott a csókolózásban, vagy nem érett meg rá. Még előfordulhat hogy a számára az ilyen intimebb kontextus csak nyers "felnőtteket utánzó" melegfelvonulásnak számít, és még nem tudja élvezni annyira.
2012. ápr. 26. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Változz gyökér divatb*zivá. Az ilyen korú lányok azokat preferálják. Akkor nem lennél neki unalmas.
2012. ápr. 26. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Van egy ilyesmi korú húgom és ő nála is ez van még maga sem tudja mit akar, egyik nap azt állítja, hog yneki nem kell pasi, másnap meg már két fiúval is smárol, harmadnpa meg összejön egy ki tudja hanyadik sráccal.


Te meg rendes srácnak tűnsz, nem hiszem hogy egy ilyen kis tudatlan kislányt érdemelnél.


Tartok tőle, hogy meg fog téged bántani, bár ne legyen igazam, de én vigyáznék az ilyen kis 14-15 éves lánykákkal.

2012. ápr. 26. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

A utolsó válaszolónak üzenem, hogy van ebben a dologban valami, mert rengeteg fiú lelki társa van, de furcsa módon csak azóta, mióta mi járunk.

2012. ápr. 26. 06:31
 6/12 anonim ***** válasza:
Egy szinte még gyerektől mit vársz,világmegváltást?Keress idősebbet.
2012. ápr. 26. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
És tudom, hogy vigyáznom kéne velük, csak olyan típus vagyok aki hamar beleszeret egy lányba, és nehezen heverem ki őket.
2012. ápr. 26. 06:48
 8/12 anonim válasza:
Hát szerintem nem értelen a lány akivel vagy mint ahogy írtad is nagyon beleszerettél..! Nállam is volt ilyen helyzet 12-13 éves voltam mikor beleszerettem egy fiúba aki 18 éves volt és még mindig érzek iránta valamit pedig már 16 éves vagyok.:) engem is ő tanított csókolózni..és a hülye fejemmel megcsaltam...már ha lehet annak nevezni na mindegy is..:/ szóval szerintem még csak fél a csóktól..próbáld meg ne letámadni..filmezgessetek vagy sétáljatok és egyszercsak ő is megfog csókolni.:)És magyarázd el neki hogy te már 17 éves vagy és szükséged van arra hogy megcsókold stb..és biztos megfogja érteni:)
2012. ápr. 26. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Dehogy szerettél bele, csak úgy érzed...Ha ilyen kijelentéseket tesz, akkor legszívesebben otthagyna a p*csába, csak nem mer. Bár előbb utóbb biztos fog majd találni rá valami indokot. A saját érdekedben ottkéne hagynod a p*csába, szerintem sem hozzádvaló az ilyen.
2012. ápr. 26. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Utolsó hozzászólónak üzenem, hogy lehet hogy igazad van én szakítanom kéne vele, de megkérlek, hogy ne ítélkezz te az én érzéseim fölött. Szerintem jobban tudom, hogy mit érzek. No offense. :)
2012. ápr. 26. 18:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!