Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Érdemes ebben az esetben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes ebben az esetben bevallani, hogy szerelmes lettem?

Figyelt kérdés

Interneten ismertük meg egymást. Elkezdtünk találkozgatni, nagyon jól indult minden, hihetetlenül egy hullámhosszon voltunk, hatalmasakat beszélgettünk, sokat nevettünk, lelkesedtünk egymásért... tehát teljesen jó volt a kezdet. A randizgatások alatt elcsattant az első csók, majd több is lett... (Ha számszerűsítjük kb. 3 hétig jártunk együtt.) Aztán láttam rajta, hogy bizonytalan kezd lenni, mintha nem tudna magán kiigazodni, majd egyik nap felhív, hogy valamire ráébredt. Találkoztunk, szakított velem, azzal, hogy úgy érzi, hogy nem tudna szerelmes lenni. Akkor én azt mondtam, hogy semmi gond, én ugyan tudnék az lenni, de én se lettem az. Azóta néha váltunk egy-két levelet, de már messze nincs benne az a lelkesedés ami az elején.


A gond az, hogy én akkor tagadtam, de szerelmes lettem. A rövid kapcsolat ellenére nagyon fáj, hogy nem sikerült, nagyon hiányzik. Van értelme így bevallanom neki, hogy én szerelmes lettem? Vagy hagyjam a francba, úgyse találkozunk többet az életben... Igaz ez is olyan fájdalommal tölt el.


Lehet nincs értelme, mert elég egyértelmű az ő része, nem is akart kihasználni, de lehet ha bevallanám neki, akkor én megkönnyebbülnék, mert most csak rágom magam rajta.


Végül is mit veszíthetek? Ti mit gondoltok?


Régen éreztem már ezt az érzést, tehát tényleg szerelmes lettem.


25/L



2012. ápr. 28. 23:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Csak bemeséled magadnak, hisz le sem feküdtetek. Azt sem tudod milyen férfiként. 25 évesen ne élj már mesevilágban!

Megmondta, hogy nem kellesz neki, mostmár csak kihasználni tudna. Hagyd a fenébe, ismerj meg engem ;D

2012. ápr. 28. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nincs értelme hidd el!Ha szerelmes férfi lett volna,akkor megmondta volna úgyis...
2012. ápr. 28. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Kedves első válaszoló! Megnevettettél! :) Köszönöm!


De, lefeküdtünk, az egyik indoka pont az volt, hogy túl hamar történt minden. Az kapcsolat elején kijelentette ugyan, hogy legalább két hónapot akar várni a szex-ig, de aztán egy este másképp alakult...


Nem akarok mesevilágban élni, de az érzések ellen nem nagyon lehet mit kezdeni.


Tisztában vagyok vele, hogy nincs sok esélyem, de ha legalább közlöm vele, akkor talán megnyugodnék, hogy legalább ezt megtettem... Nem tudom... :(

2012. ápr. 28. 23:35
 4/5 anonim válasza:
Háát figyelj... szerintem úgyis el fogod mondani, mert nagy a késztetés, de szerintem ne tedd. Ha elmondod akkor utána már bűntudata lesz miattad és nem akar majd beszélni veled még annyit se mint most és átmész abba a srácba aki zaklatja és nagyon nehéz lesz kikerülni. Várjál még, hogy lecsillapodjanak a dolgok és ne mesélj be magadnak semmit.. ha akkor is szereted még és nem találtál mást akkor próbáld meg újra felszedni..na hajrá és fel a fejjel!
2012. ápr. 29. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szerintem se tedd, ne alázkodj meg előtte. Valószínűleg már van egy újabb ismerőse az Internetről.
2012. ápr. 30. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!