Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Milyen huncut dologgal lepjem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen huncut dologgal lepjem meg a baratom? :D (tobbi lent)

Figyelt kérdés

16 eves vagyok, o 18 es fel es majdnem masfel eve tart a nagyon boldog kapcsolatunk. Ma feljon hozzam es mivel mar 3 napja nem talalkoztunk (maskor majdnem minden nap szoktunk), megszeretnem valamivel lepni... lehet az huncut, sexy, romantikus, nalunk minden ilyesmi "belefer".

Valami otletek?



2012. ápr. 29. 12:02
 1/8 anonim ***** válasza:
-.-
2012. ápr. 29. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én vacsorát csinálnék neki, de lehet én vagyok túl házias. A huncut dolgok meg jöhetnek utána. :)
2012. ápr. 29. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
32%
mond meg neki h bekaptad a legyet.. Elég romantikus lenne neki szerintem.. :D
2012. ápr. 29. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

valamit tegyél meg neki, amire vágyik, de eddig nem került rá sor

orál, lenyelés, anál, szabadtéri szex, valami perverzió, beöltözés, autós szex

2012. ápr. 29. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
vagy szerezzetek egy lányt harmadiknak, annak szoktak örülni a férfiak
2012. ápr. 29. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
egy kiéhezett, bőrgatyás buz! :D
2012. máj. 2. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
25%
Szerintem kedves gyereklány kérdező kérdezd meg az édesapádat,ő biztosan mondani fog neked egy-két huncutságot amivel várhatod a baridat akivel már másfél éve boldog párkapcsolatban élsz és szinte biztos hogy ő lesz majd a férjed is mert ez egy örök szerelem,ebben a korban már ezt az ember mindig érzi.
2012. máj. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Várd meztelenül, gyertyafényekkel. Oké már elég régi kérdés, de utolsónak: Fúbazzeg. mert te aztán tudod mi? Szerintem mindenkinek szíve joga. Képzeld igen van olyan aki ilyen korban "érzi" a nagy szerelmet, nem csak 20 évesen meg 30 évesen. Nem korhoz kötött.
2013. jan. 10. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!