Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Elhívjam valahová vagy inkább...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhívjam valahová vagy inkább fojtsam el az érzéseimet?

Figyelt kérdés
Már régóta szerelmes vagyok egy lányba és szeptembertől egy évfolyamra fogok vele járni. Az érzéseim már eléggé elhalványultak és már nem is érzek olyan nagy vonzalmat iránta. Azon gondolkozom, hogy a nyár folyamán elhívjam e valahova vagy inkább hadjam? Nem szeretném ha a barátságunk megromlana ezért is félek elhívni. Szerintetek mit tegyek? (Ja és ő tud arról, hogy nekem tetszik arról viszont nem, hogy én tudok arról, hogy ő tud arról, hogy nekem tetszik :DD) 15/F

2012. ápr. 29. 18:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Próbáld meg. :) Am hadjam = hagyjam. :) Beszélj vele szépen stb..
2012. ápr. 29. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Először is a helyesírásod nagyon gáz. Tudom, téged nem érdekel, túl menőnek érzed magad ahhoz, hogy ilyenekre figyelj, meg időd sincs, így 15 évesen ilyenekre.. :)

Másodszor szerintem ha ennyire kételyeid vannak azzal kapcsolatban, hogy elhívd-e, lehet hogy jobb ötlet ha hagyod.. Ha meg tényleg elakarod hívni, mi a kérdés? Legfeljebb nemet mondd, de te legalább megpróbáltad.

2012. ápr. 29. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Szerintem hívd el , nem veszíthetsz vele. Ha normális a lány a barátságotok se fog megromlani annak esetén ha nem-et mondana.
2012. ápr. 29. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 mmmiii123 válasza:
figyelj ha komolyan gondolod hogy érdemes megpróbálni,akkor csináld, ha sikerül sikerül,ha nem akkor nem dől össze világ :-)
2012. ápr. 29. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek a választ, akkor megpróbálom:D

1,2: Tudom, sajnos a helyesírás nem tartozik az erősságeim közé:S

2012. ápr. 29. 22:25
 6/6 tibike31 ***** válasza:
Hivd meg uditozni vagy setalni pizzazni valamire es nez szepen szemeben mond neki milyen gyonoru vagy szemeit dicserd aztan hivd meg randira es bokoljal neki jo sokat rohogtesd meg viccekel..
2012. ápr. 29. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!