Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Kezdek megbolondulni. Ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdek megbolondulni. Ez betudható barátnőhiánynak is?

Figyelt kérdés

Eddig 0 önbizalmam volt, csak sajnáltattam magam, semmi sem volt jó, de normálisan vezettem.


Most viszont kezdek kicsit agresszívvé válni, illetve most tetszik nagyon a zene dübögtetése.

Barátnőm nincs, de egy akármilyen nem is jó, mert én olyat szeretnék, akibe szerelmes tudok lenni. Van egy csaj akit talán le tudnék fektetni könnyen, azon gondolkozom megéri-e vagy sem.


Ezek a dolgok lehetnek amiatt, hogy barátnőhiányom van? Kb azóta kezdek agresszíven vezetni(azért nem úgy mint a félbolond, csak kezdek úgy) mióta van önbizalmam.


21éves leszek.



2012. ápr. 29. 20:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Én meg hisztizek és kiakadok mindenre.Tünet.
2012. ápr. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem is régen volt barátnőm és egyre gyagyásabb vagyok, vadássz egy puncit, én már rajta vagyok a témán. :)
2012. ápr. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Norton85 válasza:
Szerintem fektesd meg a csajt, és kiderül. Van vesztenivalód? Én is lobbanékony lettem idővel hasonló esetben.
2012. ápr. 29. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én meg ahogy egyre idősebb leszek,annál jobban dübörögtetem a zenét a kocsiban:)Tehát nem azért mert hiányom van.
2012. ápr. 29. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Igen a hiánynak tudható be.Aki ilyen életet él annak tisztában kell lennie önmagával.Én is kb igy vagyok...teljesen ki vagyok már de nem fekszem össze bárkivel.már jó néhányhónapja nem votlam senkivel sem én is ugrok mindenre,néha hisztis vagyok,sirhatnékom van,máskor meg a leghelyesebb pasira is rámennék,hamar felkapom a vizet mindenre,főleg ha kétszer kell elmondanom vmit..Csak tűrtúztetni kell magunkat ésa mikor eljön az idő kiengedni,levezetni és legszivesebben széttépnék vkit....lehet azrét is mert imádom a szexet és nem elég napi egy...nyugi,vigyázz magadra és másokra is a csajjal kapcsolatban meg fektesd le ha neked ez kell de azért vigyázz rá is...
2012. ápr. 29. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én sem bírom, hatalmas libidóm van, naponta igényelném a szexet, gondolhatod milyen nehéz és még a lelki hiányról nem is beszéltem.
2012. ápr. 29. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!