Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk titeket érdekel, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk titeket érdekel, ha a kiszemelt lány mozgáskorlátozott, vagyis tolókocsis vagy mankós?

Figyelt kérdés

Most műtöttek meg, de sajnos rossz hirt kaptam mert fél évig kell mankóznom, mert a térdem állapota nem jó. szeretnék szerelmes lenni most nyáron, csak nem tudom elképzelni, hogy lenne pasim ,mivel mankóznom kell sajnos :(

Fiúk! ha nektek tetszik egy csaj, vagy szerelmesek vagytok belé érdekel, hogy mankózik vagy tolókocsiba van? járnátok vele úgy is? leszarnátok ki mit mond?



2012. ápr. 29. 21:15
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Édes Istenem, én inkább örülnék, ha tudnék neki bármiben segíteni, hogy minél hamarabb felépüljön...
2012. ápr. 29. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
Hát úgy hogy örökre tolószékes, úgy nem biztos, de hogy csak pár hónapot mankózol úgy annyira nem baj.
2012. ápr. 29. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem zavarna. Hajrá Cica :) 18|F
2012. ápr. 29. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:

Ha "csak" fél évig mankós, az nem zavarna.

Jobbulást :)

2012. ápr. 29. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 Ájron ***** válasza:
Engem nem zavarna. Fura lenne de inkább sánta mint szefós. Érted... ha szellemileg és érzelmileg normális, akkor 1001-dik dolog lenne a szempontok közt, hogy most mankós-e vagy nem.
2012. ápr. 29. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:

Ő én lány vagyok. De csak annyi lenne a kérdésem, hogy ismeretlen pasikkal vagy inkább ismerősökkel jönnél össze szívesebben? ( Mert ugye, ha ismeretlenek, akkor ők nem tudják, hogy ez neked csak fél évig kell és így azt hihetik, hogy ez örökre szól. )

Amúgy meg szerintem biztos van valaki akinek tetszel, szóval lehet pont most fog majd odamenni hozzád ismerkedni azzal a szöveggel, hogy jaj mi történt :)Lehet eddig nem mert és most itt az alkalom :)

Úgyhogy hajrá :)

2012. ápr. 29. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:

Ha amúgy is a barátnőm lenne, nem zavarna. Ha mondjuk úgy ismerkednének meg, hogy mankós lenne átmenetileg, nos... még régen, mikor suliba jártam nem zavart volna a dolog, most viszont eléggé intenzív életet élek, és hátráltatna egy ilyen lány, és az én pörgésem is sok lenne neki.


Lényeg a lényeg, hogy tinisrácként leszartam volna, ha a lány mozgáskorlátozott, ha megvan a szimpátia.

2012. ápr. 30. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%

Túl egyszerű megoldás az ha meggyógyulsz és utána pasizol. Te hátra fele menetben akarsz feljutni a hegyre és bekötött szemmel végigmenni a labirintuson ugyebár.


Női logika.


"szeretnék szerelmes lenni most nyáron" - ez nálad így megy. Csettintesz és hopp szerelmes is vagy?

2012. ápr. 30. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim válasza:
Ha csak egy ideig lenne valaki korlátozott és szerelmes lennél bele akkor nem számítana...:) Neked pedig jobbulás! F16 ;)
2012. ápr. 30. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:

köszönöm a lelkesítő beszédeket :)


8-as, úgy hogy nem ismered a tényeket pontosan nem kell megitélni, ha pontosan elmondanám mi-hogy van talán megértenél, félre ne érts, nincs bajom a válaszoddal mert nem látod tisztán a helyzetet úgy, hogy csak néhány dolgot mondtam el.

2012. ápr. 30. 13:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!