Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy hódítsam vissza az exemet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

O.dora930729 kérdése:

Hogy hódítsam vissza az exemet?

Figyelt kérdés
Pár napja szakított velem a barátom. Jött ugyanúgy mint mindig megölelt megcsókolt és egyszer csak kimondta hogy szakítani akar. Alig hittem el neki azt hittem hogy csak hülyéskedik....de nem :( Beszéltem vele személyesen és annyit mondott hogy szeret de már nem úgy mint kellene. Ő 24 éves én 19 vagyok és lány. Hogyan hódítsam vissza hogy ne tolakodásnak érezze és hogyan tudnám azt elérni hogy ő keressen meg azzal hogy mégis csak szeret? ( aki azt írná hogy hagyjam azt megkérem hogy inkább ne is írjon mert nem elfelejteni akarom hanem vissza kapni) Nagyon szép volt a kapcsolatunk csak egy párszor veszekedtünk de az egészséges szinten. terveztük hogy összeköltözünk már eljegyzésről is beszélgettünk. Nem tudom elfogadni hogy vége. Kérlek Titeket segítsetek nekem vissza kapni hogy újból boldog legyek. Előre is köszönöm a válaszokat:) Dóri

2012. ápr. 30. 13:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Először is nem érted a szakítás mechanikáját, ezért visszakézből elsutasítod a "hagyjad" választ, ami igazából a te malmodra hajtaná a vizet.


Mivel szemmel láthatóan nincsen meg az ehhez szükséges párkapcsolati kulturáltságod így nem osztom azt észt neked, mert úgyis csak elszúrnád.


Azért minden jót!

2012. ápr. 30. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Szia! Furcsa, hogy ilyen hirtelen szakított veled, hogy előjelét sem adta, nagy az esély rá, hogy hamar megbánja. Ha nem jelentkezik magától, én 1-2 hét után keresném meg, hogy lássam hiányoztam-e neki, és ha igen, akkor lehet újrakezdhetitek majd, de sztem várjál még az ő érdekében egy kicsit, hogy rendesen átgondolhassa a dolgokat. Mennyi időt jártatok? 22L
2012. ápr. 30. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
8 hónapig voltunk együtt. És az elsőnek üzenném hogy ossza az észt! Bármi jó ötletre vevő vagyok és igen én is ezt akarom hogy egy kis időre békén hagyom hogy gondolkozzon és addig nem is jelentkezek majd csak egy kis idő utána mikor már én is rendeztem az érzelmeimet és elé tudok állni úgy hogy nem sírom el magam mert azt nem hiszem hogy tudnánk értelmesen kezelni mert nem sírás kell ide hanem tettek és beszélgetések.
2012. ápr. 30. 13:14
 4/15 anonim ***** válasza:

Először is én szembe néznék azzal a ténnyel, hogy 8 hónap után már tiplizett! Vajon miért?

Milyen indok fontosabb nálad?

2012. ápr. 30. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Nem tudom hogy miért hagyott el.. Ezt így ő sem tudta megmondani. Mert mondta hogy nem velem volt a baja és hogy én neki semmit nem ártottam. Kérdeztem tőle hogy van-e neki egy másik lány de azt mondta hogy nincs. és el is hiszem neki mert nem olyan hogy egyből beleugrik egy párkapcsolatba.
2012. ápr. 30. 13:25
 6/15 A kérdező kommentje:
Meg csináltam valamit amit nem tudom hogy jó ötlet-e. Most lesz a születésnapja és vettem neki ajándékot. Tudom hogy tetszeni fog neki. És postán akarom elküldeni hogy ne személyesen zaklassam. Szerintetek örülni fog a gesztusnak? ja és nem hiszem azt hogy ezzel vissza csábulna egy ajándékkal csak a gesztus miatt.
2012. ápr. 30. 13:27
 7/15 anonim ***** válasza:

Tudod amikor a semmiért hagy el valaki valakit, akkor a háttérben az van ,hogy a kapcsolatban a szakító fél nem is szeretet igazán. Nem nőttél a szívéhez, nem te lettél a kedvenc barbie(TM) babája. Felismerte és lépet tovább, hogy találd meg te is az arra méltó embert és ő is egy olyat akit tud szeretni.


Az ajándék ha megvan, olyan levéllel küldeném el neki, hogy ha már megvettem akkor odaadom. Bár lehet rossz néven veszi majd és esetleg vissza küldi.

2012. ápr. 30. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Hmm..de mégis mit tegyek? annyira nem tudom elfogadni hogy ez van.
2012. ápr. 30. 13:36
 9/15 anonim ***** válasza:
35%

Tudatosítani kell magadba, hogy nem kellesz. Ez van.


4 éves kapcsolatnál már azt mondom, hogy biztos valami botlás... de 8 hónap, egy párkapcsolat szempontjából röhej. Semmi. Olyan mint két tanév között a nyári szünet.

2012. ápr. 30. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
De légyszi ne azt írjátok hogy felejtsem el hanem hogy hogyan tudnám vissza szerezni!!
2012. ápr. 30. 14:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!