Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi a kulonbseg fellangolas es...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a kulonbseg fellangolas es szerelem kozott?

Figyelt kérdés

Nem tudom hol a hatar.

Szerintem nem voltam meg igazan szerelmes



2012. máj. 1. 09:01
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Fellángolás: rövid idejű.

Szerelem: hosszú távú, nemesebbé teszi az embert. Nem csak a vágyak vannak, hanem a közös célok is.

2012. máj. 1. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
*fellángolás: carpe diem szerű
2012. máj. 1. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A szerelem lehet viszonzatlan is, szóval nem feltétlenül vannak közös célok stb.

A fellángolás rövid ideig tart.

Gyakran előfordul velem is, hogy erős vonzalmat érzek, úgy érzem megtaláltam mindent amire vágytam, de mégis van egy valaki, akiért ugyan már nem "lángolok", de mégsem múlt el évek óta egyetlen olyan nap sem, hogy nem gondoltam rá. Ha újra közeledne felém, akkor megint ugyanolyan lenne minden, mint régen.

2012. máj. 1. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!