Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tudok kezdeni a párommal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudok kezdeni a párommal lyen esetben? Hogy gyogyitsam lelkét?

Figyelt kérdés

először is: 19 fiu vagyok, a lányom pedig 23 lány!

kb 1 honapja ismerjuk egymast társkereső oldalról és tegnap talalkoztunk 1 rendezvényen! csokoloztunk(állandóan),simogattuk 1 mást és a végén szeretkeztünk 1et a körösparton! izzott a levegő köztünk

látszott a dolgon hogy mindketten egyet érzünk!

nekem utoljára 1,5 éve volt kapcsolatom neki pedig most 3 honapja ert veget egy 4 éves kapcsolata

azota voltak probalkozasai,alkalmi kapcsolatok,és sok csalodás! mindenkinek csak arra kellett...(nekem nem!)

és vele most igy chatelgettem facen irtam neki hogy talalkozzunk nalla vagy nallam és o azt irta hogy:

egy pár napot adj nekem! elkell reneznem magamban a 4 évet!nem tudom hogy mit szeretnék!nem tettem még tul magam! nagyon szeretem azt a fiut!

konkrétan ezeket irta!

mit lehet tenni ilyen esetben? nagyon tetszik a lány! ilyet már nagyon rég éreztem lány iránt amilyet tegnap!!! azthiszem kezdek szerelmeslenni!nagyon komolyan gondolkodom vele :) és nem akarok várni! félek hogy lecsapják a kezemről! félek hogy késő lesz mire elrendezi a dolgokat!

mit tudok tenni? (bocsánat ha kicsit hosszú voltam de ugygondolom hogy ezek tudatában lehet lojális választ adni a kérdésre



2012. máj. 1. 12:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Komolyan ilyen nőre vágysz ??
2012. máj. 1. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Lányként nem értem a lányt. Ha 4 évet le akar zárni akkor mi lófütykösért fekszik össze másokkal? Meg próbálkozik?


Szerintem nem jöttél be neki, vagy még nem tudja, hogy mit kezdjen veled. Vár egy jobb partira.


22/L

2012. máj. 1. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

ilyen nőre vágyom!! az csak 1 dolog hogy vannak ilyen dolgok a multjában! nekemis!!! én fél éven keresztul muveltem eme alkalmi mufajt holgyekkel! én meguntam meg allitolag o is! kellenek az erzelmek!!!

ez folott szemet hunyok! csak attol felek hogy ne erje ot utol veletlen a multja!

nagyon sok bennunk a közös! nagyon 1másra vagyunk hangolodva a tegnap este szerint!

parkban,a padon keresztben az o laba az enyémén és ölelgettük 1 mást,csókolóztunk, mindenütt és mindent ápoltunk! nagyon jol ereztem magam!

2012. máj. 1. 12:14
 4/14 anonim ***** válasza:
Akkor sok boldogságot!
2012. máj. 1. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Figyelj ha ilyen nőre vágysz, akkor Én nem beszéllek le. Mondd meg Neki, hogy találkozzatok minél előbb mert Te szeretnél Neki segíteni, lezárni azt a négy évet,.. ebben úgy szeretnél Neki segíteni, hogy sokat találkozol Vele és ismerkedtek úgy is :D nem csak úgy, hogy egyből a szex,.. ezzel eltereled a figyelmét, talán még Beléd is szeret.. egy próbát meg ér... na a lényeg, hogy ne hagyd annyiban... győzd meg valahogy :D Sok sikert!!
2012. máj. 1. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
de légyszi segitsetek már! mit tudnék tenni?
2012. máj. 1. 12:24
 7/14 A kérdező kommentje:
utolso válaszolo! köszönöm! megprobálom
2012. máj. 1. 12:25
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

"19 fiu vagyok, a lányom pedig 23 lány"


Az igen, 19 évesen 23 éves lányod van. Szerintem még Nobel díjra is pályázhatnál. (Persze nem helyesírásból...)

2012. máj. 1. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Kamu szöveg. Csúnyának tart a lány, ezért nem akar összejönni veled. Tegnap lehet h csak be volt gerjedve, v esetleg részeg volt, és ezért szebbnek látott. Egyébként ne sajnáld, aki első találkozásnál megdugatja magát, az ribanc!
2012. máj. 1. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Te megdugtad a saját lányodat????? ÚRISTEN!
2012. máj. 1. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!