Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A csúnya pasiknak hogyan van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csúnya pasiknak hogyan van szép barátnője?

Figyelt kérdés

Körbenézek, és látok csomó csúnya hapsit, akik szép barátnőkkel járkálnak. Még nagy része még csak nem is gazdag, így nem értem.

Elég bosszantó hogy sok csúnya pasinak van barátnője, nekem meg nincs.

Régen önbizalom hiányos voltam, és csúnyának láttam magam, na de egy ideje már nem vagyok az, még sincs barátnőm.


Mi a titkuk ezeknek a csúnya hapsiknak? Mit kellene tennem, hogy nekem is legyen legalább egy átlagos barátnőm?



2012. máj. 6. 18:54
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Csúnya vagyok, csóró, ráadásul a szüleim szerint önző is. Na meg persze magányos. Akkor hogy is van ez?
2012. máj. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
50%
magabiztosság, vagányság, vakmerőség, nemtörődömség
2012. máj. 6. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
és hogyan lehetek ilyen? Önbizalmam már van, meg csúnyának sem látom magam, sőt ha meglátok valami nagyon ronda pasit egy szép csaj mellett mondom magamban h ezt lazán odaverem.
2012. máj. 6. 19:00
 4/24 anonim ***** válasza:
Nem tudom hol élsz öreg, de én még soha nem láttam ilyet.
2012. máj. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:

hát barátom a titok nem a csúnyaságba vagy a szépségbe rejlik hanem ismerkedj próbálj egy kicsit vicces lenni először csak barátkozz ne rohanj le senkit!

17F

2012. máj. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

63%-os:

Mióta nem látom magam csúnyának, észreveszem hogy ki néz ki jól és ki nem. Csak látom ha egy csaj vagy egy fiú nem valami jól néz ki...

2012. máj. 6. 19:05
 7/24 A kérdező kommentje:

17/F-nek:

A gond az h fogalmam sincs hogyan kezdjek hozzá. Most egy tök ismeretlen csajhoz hogy a csába menjek oda?

2012. máj. 6. 19:06
 8/24 anonim ***** válasza:
24%

Hidd el kérdező, ha igazán csúnya vagy, mint én, akkor nem érdemes lányokkal ismerkednek, mert úgyis elhajtanak vagy megaláznak amiért volt képed leszólítani őket, hiszen rájuk csak az izmos magas, jóképű menő páwák érhetnek csak.


Én rengetegszer nyitottam már meg lányokat élőben, utcán, boltban és csak a megalázást kaptam és az elutasítást.


Csúnya vagyok, nagy orrú, alacsony, rusnya és sosem kellettem még egy szép lánynak sem, ez ilyen haver, inkább dolgozz, legéyl gazdag és akárkit megfogsz majd dugni.

2012. máj. 6. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Nem hallodtad még h nem a külső számít, hanem a belső?!
2012. máj. 6. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

Én nem te vagyok, minimum átlagos meg vagyok.

Önbizalmam van, nem is látom magam csúnyának, de egy csajt nem tudnék összeszedni, mert fogalmam sincs hogyan kezdjek hozzá. Az a gond h ismeretlenekkel picit megjátszós vagyok amiről nem tehetek, mert hiába nem akarnék olyan lenni, olyan vagyok. Ismeretlenekkel visszahúzódó, magamnakvaló, szótlan vagyok.

Viszont barátokkal teljesen tökéletes minden.


Azt nem értem h egy ronda pasi hogyan tud felszedni egy jó csajt, mikor nem is néz ki jól, azért az meg valamennyire csak fontos h valahogy kinézzen egy pali.

2012. máj. 6. 19:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!