Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Most akkor mivan?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor mivan?

Figyelt kérdés

Van egy srác aki tetszik nekem, és egy nyelvcsoportba járunk. Minden nap van együtt óránk, de még nem mondtam meg neki. A csoportból egyedüli lányként elszoktam vonulni szürke kisegér módjára és hallgatom a hülyeségeiket és néhányon nevetek. Egyik órán egy fotelos teremben ültünk és én 1 fotelon ültem vele és akkor tényleg beszélgettünk meg ilyenek és megfogta a térdem stb... viszont utána megint nem léteztem. De minden nap hangosan köszön és akár a lépcső aljára is rámordít, ha kérdezni szeretne vmit. Mindig a haverjaival van, de ők majd elmennek 1 hétre külföldre és így nemigen fog senkivel se beszélni.

Most akkor mit tegyek? Kezdeményezni nem fogok, amíg biztosra nem megyek, de lehet, hogy ezen az 1 héten kéne lépnem. Szerintetek? 16L



2012. máj. 8. 21:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Kezdeményezz te, gondolom meg fog lepődni, de azok a jelek alapján amit leírtál, nyilván neki is tetszel. Szerintem. De azért kezdeményezz te, valószínűleg nem tudja hogy hogy fogjon bele az egészbe.
2012. máj. 8. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Szerintem elég érdekes, hogy a lányok 90%-a kinyilvánítja hogy nem kezdeményez, mert " a fiúnak kell ". Én is lány vagyok, és nem értek ezzel egyet... Emberek vagyunk mindannyian, ugyanúgy mint nekünk, lányoknak, a fiúknak is vannak érzéseik, és szerintem marhaság ha emiatt nem teszed meg az első lépést! Arra még nem gondoltál, hogy arra vár, hogy lépj? :)
2012. máj. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
tényleg nem tudom, hogy mit csináljak xD de úgy érzem, hogy kapni fogok az alkalmon és csinálok valamit, aztán meg lesz ami lesz...
2012. máj. 8. 21:46
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem menj majd oda ha egyedül ácsorog és kezdj el vele beszélgetni. Szerintem bejössz neki ;)
2012. máj. 8. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!