Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok, fiúk! Akivel történt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, fiúk! Akivel történt már ilyesmi, az mesélne róla? Bővebben lent?

Figyelt kérdés

Együtt vagy a pároddal, majd szakítotok valami miatt. Te még nagyon szereted, ő azt mondja nincs esélyed. Nem adod fel, eldöntötted visszahódítod a szívét...

Mit tettél, hogy visszaszerezd? Mennyi idő után sikerült, ha sikerült? Azóta mi történt veletek?



2012. máj. 8. 21:41
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem történt még ilyen. Ha valakinek nem kellek, elfogadom. azzal a saját önbecsülésed ásod alá, ha megalázkodsz és ezek után még futsz valaki után. de tényleg. ez felér egy érvágással.
2012. máj. 8. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

azért ez többösszetevős dolog. attól függ pl, mi miatt szakítottatok. sőt. az a legfontosabb. ha azért, mert kiszeretett belőled, vagy más kellett neki, sajnos nem sokmindent lehet tenni. ha rosszul viselkedtél, akkor be kell bizonyítanod, h meg tudsz változni (ha meg tudsz)

ahhoz, hogy jó tanácsokat kapj kell a konkrét sztori

2012. máj. 8. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Épp ebben szenvedek.. Eddig annyit tettem, hogy elmondtam neki hogyan érzek és hogy azért nem költöztem vissza magyarországra mert titkon azt reméltem egy kis idő után újra egymásra találunk.. Tudom hülyeség, ráadásul én szakítottam vele, mert képtelen voltam önállósodni mellette, nem volt sem önbizalmam, sem hitem a végére, hogy valaha is kikecmergünk a gondjainkból. Elköltöztem, egyedül is el tudom tartani magam, el tudok intézni mindent nélküle is, megszűnt a támaszkodás és érdekes mód az érzéseim is visszatértek.. Ő még továbblépett.

Én is ezt kéredzem, mit lehet ilyenkor tenni??

2012. máj. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Velem még nem történt ilyesmi, de nem is futnék olyan szekér után, akinek nem kellek.Abszolut megalázó lenne számomra.
2012. máj. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem ajánlom, egyszer egy csaj folyamatosan próbálkozott szakítás után, de engem csak idegesített a dolog. Hála már nem ír több levelet.
2012. máj. 8. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
velem háromszor szakított már a barátom, mert úgy érezte, hogy kiszeretett belőlem, és volt olyan is, hogy más érdekelte. akkor én szerettem jobban, pont azokban a napokban a legjobban, amikor "kidobott".. aztán mégis én tettem túl magam rajta, 5 nap sírás után minden érzés elmúlt, és kezdtem úgy érezni, hogy nem esek depresszióba. ott voltak a barátok, akikkel sok időt töltöttem. közben, szakításunk napján már elkezdett felém más érdeklődni, nagyon szeretett, de túl hamar jött, és nem volt megbízható sem. én bíztam abban, hogy vele összejövök, de előre kikötöttem, hogy az nem most lesz, mert most még nem megy. közben, az exem, aki kidobott, rájött, hogy mennyire szeret, depresszós lett, minden barátja érte aggódott, és bebizonyosodott, hogy szeret. nekem azonnal visszajöttek az érzéseim, hiszen nem tűntek el, csak én rejtettem véka alá, amit bánom, mert ilyen nem szabad tenni! szóval, nem először, visszamentem hozzá, és megérte, mert nagyon boldogok vagyunk, és rájöttünk, mennyit ér nekünk a másik. (mondhatják az emberek, hogy butaság volt. én is annak tartanám. ezerszer megfogadtam, hogy akkor se megyek vissza hozzá, ha szenvedek és szenved! de hát, ez a szerelem...:)
2012. máj. 8. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Biztosan nem véletlenül mentetek szét. Ha megint összejönne a dolog is nagy eséllyel köszönnének vissza a régi problémák.


Sajnálom, de itt az ideje továbblépni.

2012. máj. 9. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

3 hónap után szakítottunk,ő szakított velem bizonyos okok miatt.

Miután szakítottunk azt mondtam neki, hogy felejtsen el, pedig nagyon szerettem még akkor is. Akkor jött nekem egy másik fiú másfél hónap után. Elmentem vele moziba, hazakisért és csókolóztunk.Jó volt vele, de közben az exemre gondoltam. Másnap megmondtam ezt neki és otthagytam.

1 hónap elteltével az exem rámírt,webcamoztunk leírta hogy nagyon hiányzom neki. Azért lehetett így, mert megváltoztam.Ami miatt szakítottunk azon változtattam. Azóta együttvagyunk pont ma vagyunk újra egyhónaposak. Nagyon szerelmes vagyok belé, ő az első szerelmem:)

2012. máj. 9. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nálam így próbálkozott egy fiú, de csak idegesített, mert ha már kimondtuk a végszót, akkor utána úgy se lesz olyan, ha újra is kezdjük.
2012. máj. 9. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
velem szakított a barátnőm részben az én hibáim miatt, de neki is volt elég sok.nagyon szerettem amikor kimondta hogy vége, de muszáj volt elfogadnom azóta eltelt több mint 5 hónap nem keressük egymást én talán még ma is szeretem de tudom, hogy ha újra kezdenénk úgyis előjönnének ugyanazok a hibák ezért nem keresem akármennyire is szeretném.majd lesz más idővel van elég fiú/lány a világon. fel a fejjel :)
2012. máj. 11. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!