Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi történt? A párommal mind a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történt? A párommal mind a ketten 18 évesek vagyunk és együtt vagyunk másfél éve. Azóta egy éve már együtt is lakunk náluk.

Figyelt kérdés
Sok közös tervünk van, de időnként teljesen depressziós hangulatba kerülök és hisztizem meg elégedetlen vagyok az élettel. Nem rég még minden este elmondtam egy imát, hogy had maradjak vele életem végéig. Szeretnék boldog lenni, de azt gondolom, hogy talán ez nem elég nekem? Nem akarok egész életemben kiszolgálni valakit akit az anyja elkényeztetett. Kb egy fél éve egyszer szakitottunk egy pár hétre és az volt életem legszőrnyűbb időszaka. Soha többé nem akarom átélni, és nem is tudnám elképzelni az életemet nélküle. Csak azt hiszem a családja az agyamra megy és időnként az is hogy olyan mintha nem párom lenne hanem egy 5 éves kisfiam. Tudom, hogy ezt még túl lehet élni. De én nem tudom mihez kezdjek.

2012. máj. 10. 13:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Akkor most döntsed el, hogy mit akarsz? Egy felnőtt gyereket istápolni, vagy egy érett férfi mellett felnőni? Ha nem tudod az életed elképzelni nélküle, akkor meg törődj bele mindenbe.
2012. máj. 10. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Vele beszéltél már erről?

Mi megosztjuk a férjemmel a házimunkát, ő sem cselédet keresett, hanem barátnőt, feleséget.

2012. máj. 10. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nehéz beszélni róla..

azt hiszem akkor em lenne gond, hogyha el tudnánk költözni külön..

Az édesanyja az idegeinkre megy.. ugyanakkor az anyja és szereti.

2012. máj. 10. 14:29
 4/6 anonim ***** válasza:
Legyetek azon, hogy minél előbb külön költözzetek!
2012. máj. 10. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

nem tudnátok elköltözni tőlük?

szerintem ez is lehetne egy megoldás

2012. máj. 10. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen.. :) remélem nem fog tönkremenni a kapcsolat!
2012. máj. 10. 14:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!