Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Milyen szerintetek az igazi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen szerintetek az igazi szerelem? Jó érzés? És az első csók? Az milyen?

Figyelt kérdés

2012. máj. 10. 18:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Magyarázd el nekem, milyen a kék. Nem megy? Mert azt látni, ezt meg próbálni kell ;).
2012. máj. 10. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Az igaz szerelem szerintem nagyón jó. ha megvan az igaz szrelmed eljön azután majd vele az elsö csok is .
2012. máj. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Igazi szerelem:

-kölcsönös odaaás

-megértés

-néha egy-egy kisebb meglepetés

-ha a szerelmed igazi, a szeretett személynek az egész személyisége érdekel. Persze, ott van a testi vonzalom izgalma is, de ez csak egy a sok közül

-a másik tulajdonságainak összessége vonzó számodra. A dolgokhoz való viszonyulása, véleményalkotása is tetszik. ez azért fontos, mert mikor a házasság kezdeti varázsa elmúlik, sok közös érdeklődési területre van szükségetek, hogy házasságotok életben maradjon.

-az igazi szerelem lassan kezdődik. Meg kell ismerned a másikat ahhoz, hogy igazán szerethesd, és ez sok időt vesz igénybe. a hosszú udvarlás sokkal jobb, mint a rövid, jobb két-három év, mint néhány hónap. Három év? Négy év? Igen, a statisztikák teljesen világosak ezen a területen. A legtöbb fiatal azonban még egy évig sem vár, sokan, akik elsietik a házasságot, szomorúan tapasztalják a régi mondás igazságát: Korán házasodsz, korán megbánod, ha elköveted ezt a hibát, sok időd lesz a megbánásra

-kihozza belőled a legjobb tulajdonságaidat, jobb, nemesebb akarsz lenni. Egy valóban szerelmes fiú mondta a barátnőjéről: „Szeretem, és nem csak azért, mert olyan csodálatos, hanem mert egyúttal arra is ösztönöz, hogy jobb ember legyek.”

-az igazi szerelem önzetlen, elkötelezett szeretet, minden tőled telhetőt megteszel, hogy boldoggá tedd a másikat, a kapcsolatban adni akarsz, nem kapni

-azért szereted a másikat, amilyen, nem azért, hogy magadnak tetszelegj vele

-az igazi szerelem esetében a másik hiánya növeli a szeretetet, de az igazi szerelem túléli az idő és távolság próbáját. Az igazi szerelem a másik személyiségéből is táplálkozik, nem csak a külsőségekből. Az együtt töltött idő alatt személyiségetek „összenőtt”. Mikor elváltok egymástól, mintha egy részed hiányozna... bármilyen vonzó is lehet egy másik személy, nem tudja betölteni a keletkezett űrt. Ha el kell válnotok egy időre, talán nyugtalanság és szomorúság lep meg.


Első csók: Nekem személy szerint csodálatos volt, majd megtapasztalod idővel, de szerintem csak akkor csináld, amikor nagyon szeretsz valakit, úgy az igazán jó! Nem lehet leírni, hogy milyen, mindenkinek más...


Remélem segítettem! :)

2012. jún. 10. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszotokat! :)
2012. jún. 18. 12:56
 5/5 anonim ***** válasza:

az igazi szerelemnél nincs jobb :) az első csók nekem érzelmek nélkül volt... hát nem volt rossz de nagyon jó sem... viszont amikor a szerelmemmel volt az első csók... nem akartam, hogy vége legyen a pillanatnak! tökéletes volt!

16/L

2012. jún. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!