Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Tetszik nekem egy 13 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik nekem egy 13 éves lány, de nem merek vele még beszélni se. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

2012. máj. 11. 18:04
 1/9 realrocknrolla ***** válasza:
hát akkor most már csak elmutogatni és lerajzolni tudod neki... LEGYÉL MÁR FÉRFI MENNY ODA HOZZÁ
2012. máj. 11. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2012. máj. 11. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha 18 fölött vagy, akkor jobb is.
2012. máj. 11. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Én 12 és fél éves vagyok. Az gond ha nem vagyok idősebb nála?
2012. máj. 12. 16:03
 5/9 anonim ***** válasza:

Osztálytársak vagytok?

Vagy legalább egy évfolyam?

Akkor nem ciki.

2012. máj. 14. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Beszélj vele! Ha nem beszélsz vele, úgysem történik semmi. Szedd össze magad és próbálj odamenni. De ne akkor, amikor a barátnői ott vannak!


Persze az, hogy beszélsz vele még nem garantálja, hogy sikerül a dolog, de ha meg se próbálod, akkor biztos nem fog semmi se történni. Neked kell kezdeményezni.

2012. máj. 15. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Miről beszéljünk, mit mondjak?
2012. máj. 15. 21:52
 8/9 A kérdező kommentje:
A lány azt mondta az egyik haveromnak hogy mondja nekem azt hogy már jár valakivel pedig nem is igaz. Úgy látszik ebből nem lesz semmi. :-(
2012. máj. 18. 18:00
 9/9 anonim ***** válasza:
Indulj a következőre. Nincs abban semmi, ha egy lánynak nem jössz be. Ilyen az élet. Menni kell tovább, és majd úgyis lesz valaki, aki neked is tetszik, meg te is neki.
2012. máj. 20. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!