Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan lehet megtartani egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet megtartani egy kapcsolatban a szerelmet, szeretetet? Hogy kell dolgozni egy kapcsolaton?

Figyelt kérdés
Minden érdekelne ebben a témában, minden értelmes válaszadónak megy a "zöld kéz"

2012. máj. 11. 21:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az lenne az egyik legfontosabb dolog, hogy ne csak az elején legyünk lelkesek, ne csak akkor törődjünk a másikkal, hanem később is. Sajnos a mai világban pedig azt látom jellemzőnek, hogy ha egy kapcsolatban bármi nehézség jön, legegyszerűbbnek látja valamelyik fél eldobni a másikat, pedig pont akkor kellene kitartani egymás mellett.
2012. máj. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
változatos közös programok. törődés. odafigyelés. apró ajándékok. nem szabad túlságosan féltékenykedni, rövidre húzni a pórázt. meg kell hagyni a saját teret is a másik félnek. normális szexuális élet. hűség. őszinteség. és még azt hiszem a végtelenségig lehetne sorolni.
2012. máj. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez egyszerű. Randizgatni kell, ide-oda menni, sokat beszélgetni, és csókolózni. Én a barátommal megint randizni kezdtem, és egyre jobb a kapcsolatunk, Sokat beszélgetünk, és minden apró kérdést felteszünk egymásnak (mit ettél tegnap, mi volt a jeled az oviban, stb.) . Nagyjából ennyi. Persze ha két ember nem illik össze, akkor ez nem használ. Ott legfeljebb az intimitás nyújt rövidtávú megoldás.
2012. máj. 11. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Mi 7 éve vagyunk együtt, és nagyon figyelünk arra, hogy beszélgessünk, nevessünk sokat együtt. szerintem fontos, hogy sok közös, mindkettőnk által kedvelt programunk legyen. ne függjünk teljesen egymástól ugyanakkor, maradjon mindkét fél érdekes a másik számára (saját hobbi, akármi).

nem szabad úgy lefeküdni aludni, hogy mérgesek vagyunk egymásra. igyekszünk nem féltékennyé tenni a másikat. mindig minden gondot elmondjunk egymásnak (értem ezalatt, hogy nem rágódom magamban semmin, ami nem tetsző a kapcsolatban. ha megbántott a párom, megmondom, megbeszéljük)

igyekszünk a szex minőségét megtartani. ha mennyiségben csökkent is, fontosnak tartjuk minden egyes alkalommal, hogy mindkettőnknek jó legyen. néha beújítunk ezt-azt, ez is fontos.

Nem szabad egymás fejéhez vágni ostoba dolgokat, amikkel megbántjuk. illetve ha megtörtént, nem kell a szőnyeg alá söpörni. bocsánatot kell kérni!

Nagyvonalakban ezek jutottak eszembe. annyit hozzátennék, hogy sztem a szerelmet nem igazán lehet fenntartani, de egy mély szeretetet és tiszteletet igen. néha persze vannak fellángolások egymás iránt, az nagyon jó. de vannak szürkébb időszakok is.

2012. máj. 11. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
Hát a kérdésed nagyon http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_.. mert nekem meg ezzel van gondom:
2012. máj. 11. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
2012. máj. 11. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
mindent megbeszélni, bármi zavar elmondani, megbeszélni, és ha ő beszél meghallgatni, közös programok, közös baráti társaság, programok külön, saját hobbijaid ne add fel!
2012. máj. 11. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Most nem azért, mert én negatív vagyok, mind nagyon fontos, amit a többiek leírtak, de ha, ne adj Isten, egyszer ennek ellenére elmúlik bármilyen nemű érzelem, nem kell félni, sajnos-nem sajnos, normális.
2012. máj. 11. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
4. vagyok. igen, 8-as, tök igazad van. van olyan, amikor mindent megtesz 2 ember, de az egyik, vagy mindkettő sokat változik a kapcsolat alatt, és egyszerűen nem marad a közös múlton kívül semmi közös. vagy van ahol alapvetően nem illenek össze, de nagy a szerelem, ami aztán ha elmúlik, észre kell venniük, h nem jó együtt. ilyen esetek is vannak. de alapvetően az általunk elmondottakat meg kell próbálni betartani. akkor megtartható a legtöbb kapcsolatban, házasságban valami, ami sokkal mélyebb és szebb dolog, mint a kezdeti lángolás. azt elfelejtettem mondani, h szertintem az is fontos, hogy a férfi-női szerepeket igyekezzünk ne felcserélni. egy férfi mindig ügyeljen arra, hogy a társa nőnek érezze magát, és igenis bókolni kell, néha kedveskedni, és nem megbántani azzal, h pl kicsi a melle. a nő pedig igyekezzen csodálni a férfit és elismerni. a férfiaknak arra van szükségük, h érezzék, h egy kicsit meghódítottak minket. a legtöbb kapcsolatban azért történik megcsalás, mert ez nincs meg. a nő gyengédségre és figyelmességre vágyik, a férfi pedig arra, hogy (megjegyzem keményen idézőjelben) a nő a "lábai előtt heverjen". erre mindig figyelj. ne nevezd szerencsétlennek, dícsérd testi erejét, ha valamit felemel, stb..
2012. máj. 12. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Mi 3 és fél éve vagyunk együtt!

Kb fél éve- egy éve valami elmúlt nem olyan már mint volt...

Nem érzem már azt hogy huuu de nagyon imádom, nem bírok nélküle élni, nem hiányzik ha pl dolgozom stb....

Nem tudom hogy miért van ez!

Nem hinném hogy ez a normális!

2012. máj. 12. 08:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!