Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan hódítsam vissza a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hódítsam vissza a barátnőmet?! ötletek? Aztmondta legyek "kreatív"

Figyelt kérdés

aztmondta találjak ki valami kreatív dolgot, hódítsam emg újra, őt, ha vissza aakrom kapni...

nemtudom abszolut mit csináljak..:/

kisvárosban laknak, szórakozási lehetőság nincs, virágot, stb bonbon iylenek, plüssmaci...most kapott rengeteget mert középiskolás ballagása volt nemrég.

mégis mit tudnék kitalálni?!


saját kézzel készített ajándék...de mégis micsoda?!..:/ nemtudom...semmi ötletem sincs...kratív?! hogy, ha tényleg semmi sincs a környéken?! :(

(eljönni meg nemakar sehova)



2012. máj. 11. 21:57
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
az én "kreatívságomat" az egyik ex olyan betegesnek fogta fel, hogy feljelentett. na gondolod, hogy ezek után mit érezhetek..
2012. máj. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
és ha írnál neki egy levelet mint egy titkos hódolója? iylen összerakott betükből :D
2012. máj. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Hívd el túrázni a Mátrába, legyen szállás.

Tervezz meg egy utat, sütögessetek és a szabadban rád bízom mi történik. Öld meg.

2012. máj. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
1. mégis mit volt az?:)
2012. máj. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
most jutott eszembe hoyg én tökre örülnék egy pikniknek szerintem iylen időben hangulatos,készíts vmi finom szendvicset édességet ebbe sok kreatívséágot lehet belevinni.
2012. máj. 11. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:

Szerintem,leakar rázni,csak nem akar bunkó lenni. Mert ha nem akar elmenni sehova nem szeret már,nem érdeklődik irántad. De ez csak az én véleményem,úgyhogy néhány tipp

-Ha jóba vagy a szüleivel,akkor beszéljétek meg hogy felhívnak téged amikor elmegy otthonról,és ekkor elmész,tele szórod a szobáját virágokkal,elkészíted a kedvenc kajáját,írsz neki egy zenét,és ezzel várod otthon.

Ha ez nem válik fel,inkább ne próbálkozz ,távolodj el egy picit tőle,tedd féltékenyé ,ha érdeklődik még írántad,akkor jelezni fogja hogy féltékeny....

2012. máj. 11. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Mond meg neki, hogy annyira kreatív vagy, hogy gyk-n kellett megkérdezne, hogy legyél kreatív.
2012. máj. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
névtelen üzenetek, misztikusan megfogalmazva, történetbe foglalva a mi történetünket, körítéssel.
2012. máj. 11. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

igen, mert nincs 5 lettem

és tudom ,hogy nem vagyok kreatív, ergo segítséget kérek...-_-

nemtudommit akar...eddig az az állsápont volt, hogy nem akar többet látni...:/

most talán találkozni szeretne velem..:/ nemtudom..:/

az a baj, hogy mostanában mindig otthon van, sehova sem megy..:/ nemtudom tényleg..:/

2012. máj. 11. 22:13
 10/18 anonim ***** válasza:
de volt minden - mint detektív, akinek a jelentését írtam a lányról, mint jósnő, aki a múltat, jelent, és jövőt jósolja, és az utózöngéjét.
2012. máj. 11. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!