Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy mondjam el egy lánynak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el egy lánynak, hogy tetszik?

Figyelt kérdés
Már egy csomó ideje rágódom hogy hogy is mondjam el és sehogysem megy, mert írásban meg gáz lenne leírni, hogy mit érzek iránta...

2012. máj. 11. 22:51
 1/8 anonim ***** válasza:
47%

Akkor ennyi. Pedig lehet jó trubadúr lennél.


Menj oda, beszélgess vele, ha vevő a dumádra, akkor meg kezd el dicsérni. Megfogod a kezét, magadhoz húzod, csók ennyi, már jártok.

2012. máj. 11. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
ömm, miután nem tom hogy érez irántam a csók rész nem biztos ,hogy a legnyerőbb... De azért köszi :D
2012. máj. 11. 22:57
 3/8 anonim válasza:
Hívd el sétálni vagy fagyizni,sütire vagy valami ilyesmi helyre. Beszélgessetek, és mikor készen állsz, kérdezd meg tőle.De ne húzd el a legvégére.
2012. máj. 12. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi, tetszik ez az ötlet :)))
2012. máj. 12. 15:44
 5/8 anonim válasza:

én is pont igy vagyok :) ezt én is ki akartam irni....

megköszönném,ha a "tapasztalataidat" megosztanád velem privibe :D:)

2012. máj. 12. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

2. válaszoló vagyok.

Érdeklődnék, hogy-hogy alakult, hol tartotok most?

2012. máj. 21. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mit nem értesz? Azért fogod meg a kezét, hogy lásd hogy reagál, ha nem áll nagyon ellen, akkor mész tovább. Ne legyél fatökű!
2012. máj. 21. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Na most már a ****** tele van elmondom neki és kész egyetértek az utolsóval :D (Mellesleg nem vagyaok fatökű...)
2012. máj. 21. 20:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!