Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok! Kialakulhat egy 4...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Kialakulhat egy 4 éves barátságból számotokra több?

Figyelt kérdés
Lehet olyan eset hogy kialakult és nem akarja elfogadni? Vagy csak játszadozik?

2012. máj. 12. 15:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát... Kialakulhat, de pl. fiú-lány barátságban azt nem szeretem, hogy csak az egyik fél szereti a másikat,a másik nem viszonyozza az érzést. ez mindig így van. nekem is van egy legjobb fiú barátom, évek óta. Már vagy 2 éve szeretem, de nem merem neki elmondani neki. Na de most nem rólam van szó, a lényeg, hogy ha valóban olyan jó barát, sosem játszadozna veled, ha igen, akkor egy p*cs. Ha pedig kialakult, miből gondolod, hogy nem akarja elfogadni?
2012. máj. 12. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

*viszonozza

bocsi, nem tudok írni :D

2012. máj. 12. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

*nem merem elmondani neki


na jó, én ma tényleg hülye vagyok.. XD

2012. máj. 12. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Onnan hogy már nagyon régóta húzza és amikor kérdezem tőle hogy mit érez akkor azt mondja hogy szeret nem akar elveszíteni és hogy többet érez, amikor meg közeledek hogy akkor legyen valami több akkor inkább ellök és azt mondja hogy idő kell neki hogy tisztázza.
2012. máj. 12. 17:30
 5/12 anonim ***** válasza:
Én ennyi idő alatt bőven eldöntöm, kinek milyen szerepet szánok az életemben.
2012. máj. 12. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nem azt mondom hogy ennyi időt vártam rá hanem hogy akadály e hogy már ennyi ideje barátok vagyunk, az utóbbi pár hónapban alakulnak úgy a dolgok hogy én többet érzek és a lány azt mondja hogy nem tudja mert néha több néha meg csak barát.Ez lehetséges?
2012. máj. 12. 20:48
 7/12 anonim ***** válasza:

Na az első vagyok :) hát.. nem tudom. azt hiszem ha ez velem lenne, én a barátom nyakába ugranék az első szóra.

de pl. lehetséges, hogy ő még is csak fél, hogy ha most együtt lesztek vagy valami, akkor ha szakítotok, akkor egy jó barátságnak van vége. mindenki tudja, hogy szakítás után az emberek már nem lesznek jóba. illetve inkább mindenki azt hiszi, én hülyeségnek találom. volt egy barátom, 2 hónapot voltunk együtt, de egy pár ok miatt szakítottam vele, de megbeszéltük, hogy barátok maradunk. és esküszöm most sokkal jobb a kapcsolatunk, mint valaha is volt. :) szerintem csak beszéld meg vele, hogy megígéred, akármi is lesz, nem fog téged elveszíteni és bízhat benned, mert te tényleg szereted őt.

2012. máj. 13. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Hallod , lehet ebből még szerelem , pláne ez lenne a legszebb , hogy enyi idő mulva , de egyszer az életben beteljesül az amire a 2 ember várt , nem merte elmondani a másiknak :-)

A barátság fiu és lány közt ami iyen belsőséges ( mert úgy tapsztalom , hogy az ) , ott biztos , hogy van több is mint a haverság !

2012. máj. 13. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Sajna én is így vagyok a mostani lány barátommal , hogy érezzük , hogy több van köztünk mint barátság és el mondtuk egymásnak , de mindkettőnknek van párja és nem akarjuk otthagyni öket :-P

De azért néha egy jót dugunk :-)

2012. máj. 13. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Jó neked, nálunk még csak 1 estés csókolózás volt.
2012. máj. 13. 19:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!