Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Korkülönbség. Működhet hosszú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Korkülönbség. Működhet hosszú távon a kapcsolat ha mind a két fél szerelmes? Honnan tudhatnám, hogy nem lennének e eltérések később a terveinkben?

Figyelt kérdés
12évről van szó, már félresikerült egy ilyen kapcsolatom ott 10 év volt a különbség, bár egyáltalán nem a kor miatt mentünk szét, de zavart, hogy tudtam, nem tervez velem semmit, házasság,gyerek, ő konkrétan kijelentette. Félek, hogy ez megismétlődik, honnan tudhatnám, hogy van-e jövőnk, hiszen az ember csak később dönti el szeretne-e gyerekeket és házasságot, nem? csak félek hogy egy idősebb ember aki már elvált és van egy gyereke nem fogja ismét elkötelezni magát... mert nagyot csalódott, vagy ez hülyeség? 5éve vagyunk barátok és most kezd szerelembe fordulni a dolog, de nem szeretném elijeszteni, főleg hogy nem lehet megmondani egy kapcsolat elején, hogy mit is akarsz a másiktól a jövőben.. de bennem van a félelem, hogy lekések a családalapítás lehetőségéről.. én úgy érzem, hogy körülbelül 5 év múlva szeretnék családot. Tudom ez még messze van, de az előző tapasztalatom miatt nagyon foglalkoztat ez a kérdés. Hozzátenném a családom nagyon óva int a korkülönbségtől és azt mondják csak rossz vége lehet és mivel folyamatosan ezt hallom elkezdtem félni(édesanyámnak félresikerült a házassága ott is 12év különbség volt.. bár én állítom, hogy ott se a kor volt a probléma)Tudnátok tanácsot adni?

2012. máj. 26. 12:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Ki hány éves? Te melyik vagy?
2012. máj. 26. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ő 37, én 25(L)
2012. máj. 26. 13:08
 3/5 anonim ***** válasza:
Ebben a korban működhet a dolog. Szépen sorra kell venni, hogyan képzelitek a közös életet.
2012. máj. 26. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is müködhet amugy magától is sejtheti hogy te még akarsz majd gyereket a jővőben de majd ha elég idő eltelt kicsit célozgass a dolgokra és majd kiderül mit válaszol
2012. máj. 26. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A szerelem nem korfüggő. Szerintem 12 év még belefér. De ha csak most kezdődik a kapcsolat, akkor ne gondolkodj még házasságon, gyereken, az majd kialakul. 25 éves vagy, van még időd, ne görcsölj.


Nekem amúgy az 5 év barátság után szerelem a kétséges, de lehet tévedek ez ügyben.

A gyerekednek pedig nem tudom mennyire lenne jó, egy féltestvér, akire ugye jár a gyerektartás, majd x év múlva az örökség fele... De lehet ez ügyben is csak én vagyok ilyen rideg, nem volt még gyerekes barátom..

2012. máj. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!