Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk, lányok akik szinglik....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, lányok akik szinglik. Mióta vagytok egyedül?

Figyelt kérdés

Én kb egy hónapja vagyok egyedül. Hiányzik...:( sosem fogom elfelejteni őt.

Ti mióta vagytok egyedül? alkalmi kapcsolat is számít...tehát totál szexmentesen.

El vagyok totálisan keseredve, hogy itt vagyok 20 évesen, és lehet már sosem lesz barátnőm, aki szeret.

nem sírok rívok...csak belegondoltam...mert most nagyon rosz így. Vágyok valakire aki kitöltené az űrt, amit hagyott bennem.

nemkell egyéjszakás, nemkell szexkapcsolat. egy olyan lány kell aki szeret :(



kort is írhattok



2012. máj. 28. 20:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hmm... 20 éve... F
2012. máj. 28. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Érzelmileg 3 éve vagyok egyedül, de már egy jó ideje nem akasztottam meg senkit. Nem tudom, valami megváltozott, olyan felszínes minden.

Elég sokszor elutasítottak és elegem van.

Most inkább magammal törödök, elkezdtem sportolni, jobban odafigyelni az öltözködésemre, napozok, szoláriumba járok, egyszóval magam sem tudom miért, de változok folyamatosan.

Öszintén megmondom, már nem is vágyom komolyabb kapcsolatra, mert estem már eleget pofára. Egy játszótárs jó lenne, aki egyben havercsaj és szexpartner is, de ilyet találni nehéz.

2012. máj. 28. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Én már lassan két hónapja vagyok egyedül, de nem volt hosszú dolog, mert előtte nem sokkal lett vége egy több éves kapcsolatomnak. Dehogynem lesz bnőd. Persze, pótolni akarod őt, de várd ki, amíg nemcsak pótlék miatt akarsz valamit egy lánytól, hanem mert tényleg őt akarod. És vannak szépségei az egyedüllétnek is :)

24/l

2012. máj. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

én lassan másfél hónapja vagyok egyedül, életem első nagy szerelme volt. több mint egy évig együtt voltunk, nagyon fájt, még mindig fáj. de már jobb. én is attól félek, hogy soha többet nem lesz senkim, aki szeretni fog és én is őt. hogy együtt leszünk és minden szép és jó lesz. szóval én már nem is az exemhez ragaszkodom, csak az érzéshez, hogy mi lesz, ha nem találok senki olyat, akivel hasonlóan tökéletesnek érezhetem a kapcsolatunkat.

néha arra vágyom, hogy valaki belepusziljon a hajamba és azt mondja: szeretlek. néha csak arra, hogy elszórakozhassak valakivel. nem tudok kiigazodni magamon

19L

2012. máj. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:

Kb fél éve 21 l

De vágyok már egy komoly kapcsira :(

2012. máj. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

4 es válaszoló:

igen...a szivemből szólsz...én si vágyom rá, hogy pl valaki spontán adjon egy puszit, beleüljön az ölembe, szemebe nézne, és aztmodnaá szereltek..majd csókoloznánk..:/

persze arra is vágyom, hogy szerethessek valakit, csináljak valakinek egy finom reggelit, összebújva megnézzünk egy filmet...és közben csak ránézek, és legurulna egy könnycsepp, és elmodhatnám..."igen, megtaláltam aki kell nekem, és boldog vagyok vele."

2012. máj. 28. 20:46
 7/12 anonim ***** válasza:

Kicsit kevesebb, mint egy éve vagyok egyedül. Alakultak a dolgok egy fiúval, szexig még nem jutottunk. Nagyon belé szerettem, de vége lett mielőtt elkezdődött volna (eredetileg rajtunk kívül álló indokok miatt, de azóta minden elfajult), de nem adom fel, meg fogom szerezni.:) Azóta nem volt senkivel semmi, még egy csók sem.


Szexmentesen másfél éve élek, és előtte is xar szexuális életem volt, mert az exem egy béna idióta volt, szóval ő nem hiányzik, nála még a kezem is 100x jobb.


Viszont rettenetesen vágyom már szenvedélyes, szerelmes szeretkezésre, és egészen konkrétan arra a bizonyos fiúra.

Ennyi. Nem túlzottan tükrözi a mai átlagost, biztos elkönyvelnek sokat már látatlanban csúnyának, vagy szerencsétlennek, de ez van.:)


20 éves vagyok.

2012. máj. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

22 éve.

22/f

2012. máj. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

21 éve

21/F

Hát én sem vagyok egy nőcsábász... :D

2012. máj. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

2 éve.


19/F

2012. máj. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!