Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek érdekesek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek érdekesek az olyan egzotikus nők mint Jennifer Lopez?

Figyelt kérdés

Eddig nekem a szőke fehér bőrűek jöttek be, vagyis most is bejönnek. Viszont ahogy nézem pl Jennifer Lopezt is, elég érdekes. :)

Amúgy 43 éves, de egy 10-est simán letagadhatna.


Nektek melyik ilyen egzotikus nők jönnek be?



2012. máj. 29. 09:09
 1/6 anonim ***** válasza:

Mitől lesz egzotikus egy egzotikus nő? Mert nem terem ott, ahol te élsz. Valami oknál fogva a szó egyet jelent a déli, trópusi jelzővel, pedig nem ez a jelentése. Magyarországon egy szőke, fehér bőrű skandináv csaj ugyanolyan egzotikum.


Jennifer Lopez pedig azért jó nő, mert jó nő, nem azért mert egzotikus. Jennifer Lopez gyönyörű, karcsú és hatalmas, kerek, fantasztikus segge van, úgy szép, ahogy van, pont leszarom, hogy latin, vagy sem. Az, hogy letagadhat e egy tízest, abban sok smink/kozmetikum/világítás/photoshop játszik.

2012. máj. 29. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Engem Jennifer Lopez borzasztóan irritál. Olyan feje van, mint egy tehénnek. Esküszöm nem lepődnék meg, ha kiderülne, hogy 3 gyomra van és kérődzik. Meg nem dugnám! Komolyan.


Nem is tudok nagyon ilyen híres színészt mondani. Talán az a Vanessa Hudgens, az szép lány. De a Rihannától teljesen kiver a víz. Az kinek szép???

2012. máj. 29. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát érdekesnek érdekes.
2012. máj. 29. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Rihanna szerintem nem szép. Bocsi a Rihanna rajongóktól, de nekem ő kifejezetten nem tetszik.
2012. máj. 29. 10:03
 5/6 Diavolino44 ***** válasza:

Jennifer Lopez nem szep.. Rihanna szinten nem az. Bar mar mondtak eleg fura az izlesem nok teren. :)


A legszebb nok a felverek, Europai-azsia felver lanyok valami gyonyoruek!

2012. máj. 29. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én nőként egzotikusnak inkább Salma Hayekot mondanám, vagy Freida Pintot, vagy Aishwarya Rait... ők igazán szépek szerintem és abszolút nőiesek.


Amúgy elsőnek tényleg igaza van: attól egzotikus egy nő (vagy férfi), mert ritkább az előfordulása ott, ahol élsz. Pl Spanyolországban meg a finn lányok az egzotikusak. De Magyarországban tényleg pont az a jó, h rengeteg fajta lány van, szőke, fehér bőrű, barna bőrű, sötét hajú (nem a C kategóriásokra gondolok), vörös hajú, zöld szemű, fehér bőrű, sötét hajú... ezek szerintem mind "extrák" és mindből van olyan, aki gyönyörű. :)

2012. máj. 29. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!