Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit javasoltok? Mit csinálak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit javasoltok? Mit csinálak?

Figyelt kérdés

Olyan problémám lenne hogy van egy kapcsolatom 5 hónapja és nem tudom egyszerűen hogy szerelmes vagyok-e mert ha nincs velem nem hiányzik ha meg ott van akkor jó vele de ojan furcsa nekem mer kb igy nem is nagyon smárol velem csak szájra puszi meg ilyenek de mások előtt igen mintha minden rendben lenne.Szexben is olyan hogy ő elmegy utána lefekszik ennyit mond hogy "hát bocsi" és szerintem ez nem normális ez az első ijen komolyabb kapsolatom de nem ilyennek kéne lennie szerintem

(az meg a másik hogy találkozott az exével a tuttom nélkül, meg normálisnak tartja ha más palival lemegy a balatonra fagyizni kettesben meg hogy 5 csókával akik a " barátai" elmegy inni

lehet hogy csak én parázok rá ennyire vagy mi lehet a baj ? légyszi segítsetek

szerelmes lehet eggyáltalán belém ?



2012. jún. 3. 01:21
 1/7 A kérdező kommentje:

Ja és az a furcsa hogy mindennap találkozunk lehet hogy ezért nem érzek semmi hiányt ha nincs velem? de nem tudom mert szakítani meg nem annyira akarok ha meg azt mondom neki hogy egy nap ne találkozzunk akkor ő ezt ellenzi meg hogy de találkozzunk mert hiányzok neki

amúgy 18/F

2012. jún. 3. 01:24
 2/7 anonim ***** válasza:
fiú vagy, v lány???? csak mert ha más palikkal megy , akkor elvileg fiú vagy, ő meg lány. akkor viszont a szex részét nem értem. sose láttam még olyan nőt, aki ha előbb elmegy, mint a párja, akkor egy bocsival elintézi, és alszik. ismét egy kamuszagú sztori
2012. jún. 3. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ja..és még engem b.szogat a nyelvtan tanárom a helyesírásomért.


Lusta vagyok regényt írni, de nem szerelmes.Rohadtul nem.Ne legyél hülye.

2012. jún. 3. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
mondja hogy bocsi meg hogy haragszom-e rá ezért?
2012. jún. 3. 01:27
 5/7 anonim ***** válasza:
2012. jún. 3. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

az exes és a balatonos dolog után fel sem hívtam volna többet.

nem is szakítottam volna vele,mert nem izgatna.

egyszerűen kitörlöm a számát és nem hívom,ha rám csörög kinyomom.


a szex dologban pacskerságot érzek részedről elég keményen.


szomorú,hogy egy ilyet fogtál ki elsőre,aki ennyire nem tisztel és sz@rba sem vesz.

nem szerelmes beléd az tuti 100%.

2012. jún. 3. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
először azt hittem hogy ilyen nincs... ez teljesen természetellenes. azt hittem lány vagy, de fiú vagy, amit írsz nagyon szokatlan egy lánytól. biztos nem szeret, legfeljebb mondja de kihasznál vagy szivat vagy megcsal. érzem, hogy téged se győzött meg túlságosan, te se vagy fülig szerelmes. szerintem is kár, hogy ilyet fogtál ki
2012. jún. 3. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!