Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek bejövök neki,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek bejövök neki, mennyire bír, és lehetne köztünk több is? Fontos!?

Figyelt kérdés
Van egy lány aki már régóta tetszik,és azóta olyan jeleket kaptam csak hogy fb-n esélyre 4-et adott még 1-2hónapja,azóta eléggé jóban voltunk és kapcsolatunk is 10. Lájkolta a profilképeimet, eljött volna velem sátorozni és azt mondta lehet,hogy melettem is aludt volna,szórakozásbol suli után vízipisztolyoztak és azt mondta legyek velük *.*,és mikor haverom beszélt vele erről az együtt alvásrol énis beszéltem a lánnyal és nem mondott el semmit amit ők beszéltek és inkább terelte a témát,azt mondta nemtudja miről beszélek :DD meg hogy semmi.De sajnos elmaradt és ezen nagyon meglepődött. Viszont amikor beszélek vele fb-n magától nem nagyon akar mondani semmit:/ épp hogy sikerül eldumálgatnunk,előbe se nagyon beszél. Ma este fogok beszélni vele,hogy akkor mi van. Szerintetek hogy kérdezzem meg,megéri beszélni kettőnkröl ezekböl a jelekből?

2012. jún. 17. 16:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok? 12? Simán barátilag is csinálhat/mondhat ilyeneket.
2012. jún. 17. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Te lenni kicsit zavaros...
2012. jún. 17. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Én 16 ő 15. Miért lennék zavaros?
2012. jún. 17. 16:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!