Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem

Figyelem! A szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés

Lehetetlen, hogy beleszeressek egyszer egy barna hajú barna szemű csajba?

Hiába van sok nagyon szép barna hajú barna barna szemű csaj, valahogy egyik sem tetszik úgy, hogy bele tudnék szeretni.

A világos haj világos szem kombináció jobban vonz, elképzelhetetlen, hogy egy sötétebb hajú, sötétebb szemű csajba beleszeressek egyszer?

Keress kérdéseket hasonló témákban: haj, csaj, szem, bejön, szép, barna, szőke, világos, szerelem, szex

2012. jún. 25. 20:42  Privát üzenet  

A válaszok
Nem lehetetlen. Amikor beleszeretsz valakibe, akkor pont leszarod hogy milyen színű a szeme. Még nem voltál te szerelmes igazán.:D Mondjuk ha messziről kerülöd a barna hajú csajokat, akkor lehet, hogy sosem fogsz beleszeretni egybe sem:D

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 84%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/7Időpont 2012. jún. 25. 20:46 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

voltam én már nagyon szerelmes, csak az pont szőke kék szemű volt.

Valahogy nagyon elképzelhetetlennek tartom, hogy beleszeressek egy ilyen csajba...

# 2/7Időpont 2012. jún. 25. 20:48 Privát üzenet
Ha van egy zsánered, akkor természetes, hogy az tetszik meg hamarabb, aki megfelel ennek. Ennek ellenére előfordulhat, hogy másmilyen ember tetszik meg. Nekem pl. a sötét hajú és szemű férfiak jönnek be, ennek ellenére volt már rá példa,hogy világos hajú és szemű tetszett meg. De szerintem teljesen felesleges ezen stresszelned, válaszd azt, ami tetszik :)

A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/7Időpont 2012. jún. 25. 20:52 Privát üzenet
Nekem meg barna haj, barna szem az ideálom, és mégis lettem szerelmes kék szemű szőke hajúba.

A válaszíró 84%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/7Időpont 2012. jún. 25. 20:53 Privát üzenet

Hát én lány vagyok, és valamiért nekem csak a félhosszú, hosszú hajú pasik jönnek be, és csak ilyen barátom volt.

Ne érezd magad ezért rosszul, a párkapcsolatoknál igen is fontos, hogy szexuálisan is vonzó legyen számodra az a személy, akivel együtt vagy. Legalábbis én így gondolom.

A válaszíró 84%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/7Időpont 2012. jún. 25. 23:16 Privát üzenet
miért akarsz annyira beleszeretni egy barna csajba?

A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/7Időpont 2012. jún. 27. 15:49 Privát üzenet

van hajfesték és paróka .a meg persze kontaklencse ;)

de egyébként lehetséges. meg részben a külsőbe is beleszeretünk de inkább abba hogy különleges belül. a kedvességébe..szval nem csak a külsőtől függ pláne nem a haj és szem színtől :)

A válaszíró 56%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/7Időpont 2012. jún. 28. 23:17 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Fiuk! Inkább a fehér bőrü lányok tetszenek vagy a szolizott barna bőr?
Fiúk, nektek tetszik a hosszú barna göndör haj egy lányon? Vagy inkább a vasalt (egyenes)?
Itt már a nagyon tapasztaltak válára várok! - 14 éves fiú, nem dagadt, kb175cm, kicsit izmos barna hajú! nincs csajom, még szűz vagyok, már 1 éve nincs barátnőm . hogy vetessem...
Ronda a szeplő? Szeplős vagyok és nagyon zavar. Barna hajam és nem vörös egyébként, de sajnos annyira frusztrál, hogy sokszor világosban alig merek belenézni emberek szemébe.
Fiúk! Ti melyiket választanátok?
Félnem kéne hogy elhagy az ázsiai lányok miatt? (eredeti vörös hosszú hajam van, fehér bőr, nagyon barna szem, szeplős orr és viszonylag vékony vagyok, rendes méretekkel)

Kérdések a Felnőtt párkapcsolatok rovatbólKérdések a Szerelem rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!