Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lehetetlen, hogy beleszeressek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetetlen, hogy beleszeressek egyszer egy barna hajú barna szemű csajba?

Figyelt kérdés

Hiába van sok nagyon szép barna hajú barna barna szemű csaj, valahogy egyik sem tetszik úgy, hogy bele tudnék szeretni.

A világos haj világos szem kombináció jobban vonz, elképzelhetetlen, hogy egy sötétebb hajú, sötétebb szemű csajba beleszeressek egyszer?



2012. jún. 25. 20:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehetetlen. Amikor beleszeretsz valakibe, akkor pont leszarod hogy milyen színű a szeme. Még nem voltál te szerelmes igazán.:D Mondjuk ha messziről kerülöd a barna hajú csajokat, akkor lehet, hogy sosem fogsz beleszeretni egybe sem:D
2012. jún. 25. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

voltam én már nagyon szerelmes, csak az pont szőke kék szemű volt.

Valahogy nagyon elképzelhetetlennek tartom, hogy beleszeressek egy ilyen csajba...

2012. jún. 25. 20:48
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha van egy zsánered, akkor természetes, hogy az tetszik meg hamarabb, aki megfelel ennek. Ennek ellenére előfordulhat, hogy másmilyen ember tetszik meg. Nekem pl. a sötét hajú és szemű férfiak jönnek be, ennek ellenére volt már rá példa,hogy világos hajú és szemű tetszett meg. De szerintem teljesen felesleges ezen stresszelned, válaszd azt, ami tetszik :)
2012. jún. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem meg barna haj, barna szem az ideálom, és mégis lettem szerelmes kék szemű szőke hajúba.
2012. jún. 25. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát én lány vagyok, és valamiért nekem csak a félhosszú, hosszú hajú pasik jönnek be, és csak ilyen barátom volt.

Ne érezd magad ezért rosszul, a párkapcsolatoknál igen is fontos, hogy szexuálisan is vonzó legyen számodra az a személy, akivel együtt vagy. Legalábbis én így gondolom.

2012. jún. 25. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
miért akarsz annyira beleszeretni egy barna csajba?
2012. jún. 27. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

van hajfesték és paróka .a meg persze kontaklencse ;)

de egyébként lehetséges. meg részben a külsőbe is beleszeretünk de inkább abba hogy különleges belül. a kedvességébe..szval nem csak a külsőtől függ pláne nem a haj és szem színtől :)

2012. jún. 28. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!