Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért nem jár velem senki? 21/L

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem jár velem senki? 21/L

Figyelt kérdés

Állítólag nagyon szép vagyok, csak hát egy kicsit félénk. Csak egy barátom volt eddig, azóta senki.

Kedves vagyok, azt mondják szép is, és aranyos is, mégsem járnak velem a fiúk.

21/L



2012. jún. 28. 19:12
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
én járnék veled csak négy év lefelé gondolom nem fér bele:)
2012. jún. 28. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 ASOT ***** válasza:

valami oka biztos van...


- nem vagy e túl elutasító?

- nincs e a homlokodra írva h "nehogy ide gyere?"

- vagy e eleget emberek közt, vagy csak neten vagy sokat

- vagy nem mernek közeledni a pasik mert félnek h "áhh neki ugysem lennék elég jó"

- és lehet h túl magas fal van előtted...amin nehéz áthatolni...avagy nem adsz bíztató egyértelmű jeleket a pasinak aki figyel téged vagy akit te figyelsz meg

2012. jún. 28. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:

Talán esélyt sem adsz a szerelemnek, ismerkedésnek.

Talán amikor közelednek feléd, akkor rögtön hárítasz. Talán igazából te sem tudod, mit akarsz, és ezt érzik mások is.

Milliónyi oka lehet.

2012. jún. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
Dobj egy üzit.Szivesen beszélgetek veled a témáról:)Adok tanácsot is ha gondolod:)
2012. jún. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 ASOT ***** válasza:
amúgy ha megkérdeznéd magadtól h miért nincs, akkor mi lenne a válaszod??
2012. jún. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
Na hadd lám azt a szépséget! ;)
2012. jún. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
Járunk? Én benne vagyok!
2012. jún. 28. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
59%
Na gondolom záporoznak a privik a sok puhap.csű fiútól, aki élőbe nem mer ismerkedni és itt vár a "prédára" :D:D:D
2012. jún. 28. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
Igaz!Mutathatnál egy képet mégis milyen vagy.Úgy jobban tudnánk véleményt mondani.Nem az lehet a baj,hogy túl válogatós vagy?Vagy esetleg túl nagyok az elvárásaid a pasival szemben?Ha gondolod írj privátot és segítek Neked ha tudok.Szia
2012. jún. 28. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
Mondjuk kicsit több infót is közölhetnél magadról, ennyi alapján nem tudunk mit mondani.
2012. jún. 28. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!