Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nem igazán van kihez fordulnom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tamás Kiss Olasz kérdése:

Nem igazán van kihez fordulnom. és néja egy vadidegen sokkal többet tud segíteni mint az ismerősök. Bőbebb leírásban szerepel a kérdés maga de a lényege, hogy mit csináljak?

Figyelt kérdés
Tudjátok van egy lány... aki nekem a mindenem. viszont nem tudom miért nem akar össze jönni az egész vele. Voltunk együtt pár hetet de mivel sokat dolgozik nincs rám ideje azt mondja =/ nekem ő a legfontosabb a világon és a hiányát nem tudom már elviselni...az egyik lehető legroszabbat tettem elkezdtem inni:) tudjátok akkor nem fáj egy cseppet sem... viszont mindig ott a másnap. megoldottam nyugi, iszok minden nap... kezdem észre venni , hogy ez nem megoldás sőtt...tudom jól viszont valamit muszály tennem mert áá ezt elviselni nem tudom=/ kb egy hete nem beszélek vele igy könyebb de nem mulik kicsit sem ez az egész:( igazából abban kérném , hogy segitsetek, hogy mi a jo fenét tegyek? ha keresem, beszélek vele attól van rossz kedvem...ha nem tudok róla semmit akkor azért :'( ez igy nem mehet tovább...de nincs senki aki igazán tudna segíteni vagy értelmes választ adni...lehet nincs is jó megoldás csak az idő...de amig az idő telik én lelkileg tönkre megyek :'(( kérlek...:'(

2012. júl. 14. 04:04
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Aki nem keres, annak nem hiányzol, akinek nem hiányzol az nem szeret! Tudom nehéz lesz, de próbáld meg elfelejteni, és keresni egy másik lányt! Te miért akarsz egy olyannal lenni, aki nem tud rád időt szakítani?
2012. júl. 14. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Foglald el magad valami mással, mint az ivással.


Akkor azért nem fáj, mert nem rá gondolsz, mondhatni nem érsz rá.

Keress hobbit, dolgozz keményen, tanulj nyelvet, takarítsd ki a lakást, nyírjál füvet, segíts a szüleidnek, stb, akármi, bármi. A lényeg, hogy kitöltse valami a napod, ami le is köti a figyelmed, és gyorsan eltelik a nap.

Mozdulj ki! Menj haverokkal moziba, kirándulni, kosarazni, bulizni, strandolni, járj el futni, ne ülj otthon, és ne gubózz be!

Egy jókedvű társaságban hamar átveszed a hangulatot, elviccelődtök, elbeszélgettek, és elkötik ők is a figyelmed és az időd.


Jelenleg a legrosszabbat teszed, amit csak megtehetsz.

Begubózol, inni kezdtél, és egyfolytában a csajon rágódsz, és minden napod végtelen.


Ki kell mozdulni, csinálni kell valamit, hogy elteljen a nap gyorsan, és nem szabad rászokni a piára, mert mire a csajt kihevered, alkoholista leszel. Ez pedig megpecsételi az egész életed. Azzal kezdve, hogy egy normális nőnek nem kell egy alkoholista csöves.

2012. júl. 14. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A 2. válaszoló okos dolgokat írt, fogadd meg!


Ezen kívül te is leírtad a megoldást: az idő. Segít, de nem azonnal, nem egy hét alatt! Ha tényleg megszeretted azt a lányt, akkor bizony hónapok is eltelhetnek, mire jobban érzed magad.

Nagyon fontos, hogy ivás helyett fogadd el a tényt, hogy ez nem jött össze. Hogy mennyi idő alatt és milyen nehezen jutsz túl rajta, az rajtad is múlik. Ha kapaszkodsz az emlékébe, a mi-lett-volna-ha dolgokba, akkor hosszabb szenvedésekre számíthatsz. Mindenkinek van olyan az életében, hogy a másiknak nem kell, nem szeretik viszont; ez nagyon sz.r érzés, de idővel enyhülni fog.


Szóval, adj magadnak időt, foglald le magad, támaszkodj a barátaidra, és lassan, de tudatosan hagyd magad mögött ezt az egészet.

2012. júl. 14. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Megkaptál minden választ a kettestől.

(Kicsit féltem, hogy a végén még azt is megkérdezed, hogy mit igyál, hogy hatékonyabb legyen a dolog.. :D De inkább ne igyál semmit. Nincs olyan nő, aki miatt az életedet tönkre kellene tenni.)

Olvasd el a kettest, többször.

2012. júl. 14. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerelmi bánatra nincs igazán megoldás. Az ivás nem jó mert sokkal többet fogsz általa veszíteni! Nagyon veszélyes az ilyen ivászat!!!


Lehet h a csajnak azért sem kellesz mert túlságosan odavagy érte és nem tud értékelni tiszteln emiatt. Ha sokáig odavagy érte majd hanyagolod de mindig szeme előtt vagy és látja h nem érdekel téged, és tök jól elvagy akkor meg általában a csajok rájönnek hogy mégiscsak akarnak tőled valamit mert élvezték a figyelmet és a rajongást.


Furcsa helyzet de akkor tudod ezt a legjobban kezelni ha ő kevésbé kell. Minél jobban sóvárogsz annál kevesebb esélyed/eszközöd marad megoldani a gondodat, akár beszélgetéssel és kapcsolattal akár szakítással!


29F

2012. júl. 14. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Megértelek. Nincs rád ideje. De ti komolyabb kapcsolatban voltatok? Vagy nem tudod te tetszel neki? Az nem lehet, hogy tényleg nincs sok ideje és úgy akar továbblépni hogy inkább nem beszél? Inni nem érdemes, csak rosszabbul fogod magad érezni, az alkohol sokszor a legerősebb érzést hozza ki belőled. Nekem a sport válik be ilyenkor. Edzés és ilyenek. És azzal nem igazán értek egyet, hogy "aki nem keres annak nem hiányzol". Nekem rengetek ember hiányzik, de nem akarom zavarni őket, mert tudom, hogy elfoglaltak. Írj nyugodtan privit, ha történik valami! 14/L
2012. júl. 14. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen amiket irtatok rendesek vagytok:) Kezd múlogatni a dolog vagy nem tudom csak néha erősebben előjön... csak lesz valami. Olyan nem volt még , hogyne legyen semmi nem?:D
2012. júl. 16. 03:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!