Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Bonyolult kapcsolat. Mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bonyolult kapcsolat. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Elég fura a kapcsolatom a pasival, akiről szó van, mert az elején úgy indult, hogy csak szex... Amikor először vele voltam, fizetni akart nekem utána, amin felkaptam a vizet, mondván, hogy én élvezetből voltam vele, nem pénzért. Meglepődött és újból felkeresett, kibékültünk. Mivel elég jómódú, egy ideig próbált értékes ajándékokkal elhalmozni, de én kértem, hogy ne tegye, mert én nem vagyok nagy igényű, van saját keresetem, nem akarom, hogy egy pasi tartson el, az ékszereket meg kifejezetten utálom. (Mint utóbb kiderült, ezek a dolgok nagyon tetszenek neki bennem).


Szóval még a legelején megbeszélte velem, hogy nem akar komoly kapcsolatot és mellettem van még egy lány akivel kavar, de engem ezek nem zavartak, mert túl jó vele a szex és közben elég durván belezúgtam, csak vele akartam lenni. Pár hónap után viszont bejelentette, hogy dobta azt a csajt és azóta csak én vagyok neki, mint mondta "melletted nincs másra szükségem". Az a jó benne, hogy kegyetlenül őszinte pasi és tudom, hogy azóta se találkozgat mással. (Elég sok nőt/havert elüldözött már a bántó őszinteségével és a gúnyos humorával, de nekem ez IS tetszik benne). :)


Aztán ahogy teltek a hónapok, eléggé megváltoztak a dolgok, már egy jó ideje kulcsom is van a lakásához, sőt, van amikor én megyek a kislányáért a suliba (akivel mellesleg tök jól elvagyunk). Észrevettem, hogy általában nem nagyon jön ki senkivel (mármint a pasi), csak velem. Csak egyszer vesztünk össze, a fent említett pénz-dolog miatt, és akkor is én hisztiztem. :P Minden tekintetben véve totál egy hullámhosszon vagyunk. Az utóbbi hónapokban egyre gyakrabban van az, hogy átmegyek hozzá és órákon át csak dumálunk vagy együtt főzünk vacsit vagy társasozunk a lányával... Én meg egyre jobban és jobban belezúgok, már attól kész vagyok, ha hallom a hangját a telefonban...


Nem tudom mit tegyek, mert az egész már olyan, mint egy komoly kapcsolat, de mégsem beszélünk ilyesmiről. Jó lenne, ha "hivatalosan" is egy pár lennénk... Nem merem neki felhozni a témát, nehogy elijesszem vagy valami. Igazából eszem ágában sincs hozzámenni feleségül meg ilyesmi, csak néha olyan jó lenne elmondani neki, hogy szeretem és titkon remélem, hogy ő is így érez, csak nem tudja (vagy nem meri) kimutatni... Az ex felesége (akitől a kislány van) anno megcsalta és az nagyon nagy csalódás volt a számára, biztos vagyok abban, hogy az miatt fél egy komoly kapcsolattól. :/ Szerintetek mit tegyek? Elmondjam neki, hogy szeretem?



2012. aug. 13. 19:32
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
túl hosszú :/
2012. aug. 13. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%

Első: akkor mi a francnak kommentelsz? bunkó


Kérdező: szerintem mondd el neki mit érzel mert a leírtak alapján ő is érez valamit irántad csak fél a csalódástól.Ha ilyen jól megvagytok tényleg akkor megér egy próbát h ezt tisztázzátok

2012. aug. 13. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 AndreaMariann ***** válasza:

Mondd neki,Drága,mondjad!

:)

2012. aug. 13. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
legyél őszinte és mond el az érzéseid,ha nem viszonozza még nem túl késő visszalépni és megtalálni az "igazit"
2012. aug. 13. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

ma 19:41


csak ne bunkózz ;)

2012. aug. 13. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Csak azért dilemmázok, mert nem akarom elijeszteni... Anno kikötötte, hogy nem akar komoly kapcsolatot, bár akkor még nem voltunk "lelkileg" ilyen közel egymáshoz, nem volt esti családias légkör meg ilyenek... :/ Félek, mert nem akarom elveszíteni.
2012. aug. 13. 19:49
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mond el, megfogod bánni ha nem mondod el, de ha ezek után,hogy ilyen közel kerültetek egymáshoz sem akar, akkor nem érdemel meg!!
2012. aug. 13. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!