Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Félek a lányoktól és nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek a lányoktól és nem merek ismerkedni. Sosem lesz senkim?

Figyelt kérdés
Nagyon félek az ismerkedéstől,mert nagyon gátlásos vagyok és semmi önbizalmam sincs,ami a súlyfeleslegemből adódik( 185 cm és 90 kg).Én megpróbáltam amit lehetett,mert 11.ben megpróbáltam közeledni 2 lány felé (mind a kettő letörölt facebookról és elidegenítést kért,ráadásul személyesen nem is köszönnek és hozzám sem szólnak).Én esküszöm mindent megpróbáltam,tényleg nagyon rendes és jófej vagyok a lányokkal,de ők mint barát tekintenek rám csak és hogyha többet akarok határozottan elutasítanak.Teljesen reményvesztett vagyok,ráadásul a szüleim sem értik,hogy miért nincs senkim és már anyum elmondása szerint őket is zavarja.

2012. aug. 14. 02:40
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
szar ügy. próbálkozz csúnyább lányoknál. ha azok se jönnek össze akkor meg marad a marcsa.
2012. aug. 14. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Igen,hajts a rondákra ők nekik is kell valaki
2012. aug. 14. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
lehet rossz helyen kopogtatsz...
2012. aug. 14. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Ez a két lány sem volt valami kimagaslóan jó,hanem inkább beszélgettem velük és nem érdekelt,hogyan néznek ki,inkább az érdekelt,hogy jófejek és tudtam velük beszélgetni :)
2012. aug. 14. 02:45
 5/18 anonim ***** válasza:

akkor ismerkedj neten talán nagyobb sikered lesz,de ezt a nyavajgást fejezd be.


hány éves vagy?

2012. aug. 14. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Ha valaha is akarsz barátnőt, akkor azonnal felejtsd el a fElelmed!

Egyszerű: ne félj, mert nincs vesztenivalód.

Maximum beégsz, az majd elmúlik :P

2012. aug. 14. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Akkor legyél milliomos,probléma megoldva
2012. aug. 14. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
6. vagyok még. Próbálj vicces lenni. Mondjuk ez nehezebb :/ Nekem meg könnyű, én észre se veszem de alapból vicces vagyok :)
2012. aug. 14. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Hát alapból én is vicces vagyok,meg tényleg jófej,nincs bennem rosszindulat és szeretek beszélgetni :) Amúgy jelenleg 18 éves vagyok :D
2012. aug. 14. 02:54
 10/18 anonim ***** válasza:
33%

"nincs bennem rosszindulat "


Ezen változtass

2012. aug. 14. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!