Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ilyen helyzetben hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen helyzetben hogyan mutassam be a szüleimnek?

Figyelt kérdés

a barátom 11 évvel idősebb tőlem, tudom, hogy nagy a korkülönbség, de nagyon szeretjük egymást. több mint fél éve együtt vagyunk, nem erőltet semmit, türelmes....csak a gond az, hogy a szüleim szó szerint katasztrófák. semmit nem engednek és nagyon régimódiak. nem tudom, hogy miképp kéne nekik bemutatnom a barátom

kérlek segítsetek!!

17L



2012. aug. 21. 22:16
 1/3 anonim ***** válasza:
sztem viselkedj normálisan. elmondod otthon, hogy ekkor jön a barátom, jön, bemutatod, elmegy. ennyi.
2012. aug. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Először beszélgess el velük, hogy mennyire fontos Neked a srác, és hogy mennyire törődik Veled, stb (persze csak akkor mondd, ha igaz).

Ebből normál esetben be fogják látni, hogy Te így leszel boldog és ha Nekik is fontos, hogy Nálad minden okés legyen, akkor remélhetőleg nem fognak kardoskodni.

2012. aug. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 gnrgirl válasza:
hasonló helyzet van a családomban. egy barátunk( aki pszichológiát tanult) azt javasolta, hogy normálisan, felnőtthöz méltóan beszélj velük, így majd (elvileg) rájönnek, hogy felelősen gondolkozol és élsz, meg kell, hogy értsék. hajrá
2012. aug. 22. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!