Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan tarthatnám benne a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tarthatnám benne a 'lángot'?

Figyelt kérdés

Van egy lány, akivel összebarátkoztunk, és nagyon szeretem őt, a világért nem hagynám el :)

és ő is ugyanezt állítja rólam, csak attól félek, hogy pár hónap alatt kifogyunk a témákból, és nem tudunk beszélgetni, pedig ez a kapcsulatunk alapja...

mivel messze lakunk egymástól én hetente többször is meglátogatom, de nagyrészt gimnázium miatt nem tudunk együtt lenni, akkor pedig beszélgetünk facebookon például...

Ha eljön az idő, mit tudok tenni, hogy ne fogyjon el a köztünk lévő láng?

Arra mindenképpen gondolok, hogy mikor érzem, hogy valami nincs rendben, akkor mikor legközeleb elmegyek hozzá, valami kis ajándékot viszek neki, szülinapját sem felejtem el, mert utánam született egy nappal (és egy évvel)...

Mit adhatok neki, hogy később se bánja meg, hogy velem van?



2012. szept. 1. 10:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Mindíg legyen nálad öngyüjtő.
2012. szept. 1. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Na kezdjük ott hogy szerintem nem árt ha lazábbra veszed a dolgokat!Ha már most rágörcsölsz arra hogy nem akarod elveszíteni akkor ezt a csaj is megfogja érezni és lehet hogy a végén majd menekülni akar az egészből!
2012. szept. 1. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Igazából, ha vele vagyok, beszélek, vagy gondolok, mindígmegnyugszom, lelassulok picit *-*

úgyhogy ha ő is ottvan nem görcsölök

csak mikor nagyon hiányzik akkor...

2012. szept. 1. 10:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!