Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan lehet megkülönböztetni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet megkülönböztetni, h egy fiú csak szórakozik, vagy szerelmes belém?

Figyelt kérdés
Nagyon titokzatoskodó volt mindig,de ugyanakkor határozott. Mindig éreztem benne valami különlegeset,hogy ő más,mint a többiek,mindig csillogott a szeme. Mindenféle titokzatoskodó dolgokat ígért,hogy van egy meglepetése. Azt mondják ezek annak a jelei h vagy szórakozik,vagy halálosan belém van esve. Hogyan lehet megkülönböztetni?

2012. szept. 16. 22:25
 1/5 anonim ***** válasza:

én mikor ezt csináltam egy lánnyal fülig szerelmes voltam belé..


remélem segítettem

2012. szept. 16. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nehezen, és ezt most komolyan mondom

De azért rá lehet jönni, viszont elmondani, vagy leírni, hogy hogyan... na azt nehéz

Néhány együtt megélt pillanatot leírhatnál, miket tesz stb...

2012. szept. 16. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Hole Hunter ***** válasza:
53%
Sehogy. Te talán nem szeretsz szórakozni? Az idő majd eldönti, hogy mi lesz...vannak, akik már 50 éve szórakoztatják egymást.
2012. szept. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Mosolyog,keresi a szemkontaktust,figyelmes,próbál megnevettetni. Sokszor kiderül,h gondolt rám. Ilyen vicces dolgokat is írt,h a csillagokat sajnos még nem tudja lehozni nekem az égről,de azért kitalált más meglepetést a számomra.:)
2012. szept. 16. 22:35
 5/5 anonim ***** válasza:
Hú,hát akkor tuti beléd van esve,de nagyon nagyon:))).
2012. szept. 16. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!