Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Gyakori kérdéseken vannak itt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyakori kérdéseken vannak itt lányok, akiknek nincsen pasijuk? Internetes társkeresők és alkalmazásokrol mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

2012. szept. 19. 20:22
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Igen pl. en, de neten sosem keresnek magamnak pasit.
2012. szept. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
érdekes,hogy lányok töbségének sikeres fiúknak nem
2012. szept. 19. 20:56
 3/19 anonim ***** válasza:
Nekem sincs, de nem vagyok híve a netes párkeresésnek/ismerkedésnek. Utálom az ilyet.
2012. szept. 19. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 kesztix válasza:
Nekem sincs és a netes társkeresés katasztrófa szerintem. Fent vagyok pár oldalon, próbálkozom, nem válogatok és egy nagy vicc az egész. Főleg az ismerkedésekből kialakult vakrandik.
2012. szept. 20. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Ha jót akarsz magadnak NE ITT és NE NETEN keress magadnak csajt! ;)
2012. szept. 20. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
köszönöm válaszolok
2012. szept. 20. 14:43
 7/19 anonim ***** válasza:
52%

A társkeresés minden formája nagyon erőltetett. Erőltet olyasmit aminek magától kellene kialakulnia normális esetben. Ez kinek jó?


Egyébként meg észrevenni hogy a "fújnetestárskeresés"-ezők jórésze álszent, sunyi. Itt fújol, Failbookon meg naponta más pasit/csajt lájkol. Álszentség a köbön.

2012. szept. 22. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Azért megnézném, hogy te mennyire vagy becsületes, ha már itt az őszinte embereket oltogatod, utolsó...

Nem mindenki olyan gyökér mint te.

2012. szept. 22. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Sok fiatal van itt,ezek szerint aminek örülök
2012. szept. 22. 21:51
 10/19 anonim ***** válasza:

21:21, mivan, fáj az igazság? Itt köpködsz a netes társkeresésre, de azért Failbookon már ki tudja, szimultán hány csajt fűzögetsz. Hja, legnehezebb az igazat tűrni.

Ja, és gerincből ment a mínusz is.

2012. szept. 23. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!