Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » FIÚK! Nektek milyen lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

FIÚK! Nektek milyen lányok jönnek be?

Figyelt kérdés

Írjátok h a külső, vagy a belső számít-e,a kor számít-e nálatok,milyen színű hajúak pl.

vagy bármi ami eszetekbe jut :)

(és lécci írjátok oda a korotokat is)

köszii :)



2012. okt. 14. 22:05
1 2
 1/15 Rainbowinthedark ***** válasza:
57%

külső: ne legyen 70 kg-nál több,személyi igazolványa legyen,barna szőke fekete vörös teljesen mindegy szem:mindegy


belső:művelt,kedves,megértő


16/f

2012. okt. 14. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
80%

1. helyen a tapasztalatok alapján: őszinte legyen (nem hülyülök:D)

2. nézzen ki jól:hosszú vagy félhosszú haj, formás test, ápolt legyen, tudjon emberi módon megnyilvánulni. kb ennyi


24F

2012. okt. 14. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
74%

Számít a külső és belső is.

Legyen valamennyire csinos,legyen jobbfajta alakja,160-170 cm közt.Hosszú haj.Ápoltság,igényesség.

Belső:kedves,aranyos,vidám,csendesebb,ha kell vadabb,hűséges.

16/F

2012. okt. 14. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
94%

Kimondottan ducibb, DE NEM REPÜLŐGÉP ANYAHAJÓ alkatú leányzók.

Belsőre: kedves, aranyos, ŐSZINTE, értelmes, megbízható, tisztességes, életrevaló, vidám, jó humorérzékű.

Ha már válogathatok, akkor hosszú/félhosszú szőkésbarna fejszőrzet a favoritom. De végülis bármi lehet, csak vöröset ne.. :D


15 esztendős hím voltam :)

2012. okt. 14. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
69%

Ja, és a kor szerintem fejben dől el, nem a személyidben.

Lehet egy 20 éves egyetemista fiatal is seg*hül*e az élethez, és lehet egy 14 éves is talpraesett, életrevaló. Szóval inkább fejben legyen ott, ahol kell.


Előző, 15 esztendős hím

2012. okt. 14. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Na most akkor az abszolút ideál, amit úgysem fogok találni, de ez nem is gond, mert tökéletes dolog nincs, és az, hogy tökéletlen a partner adja az egésznek az ízét. Aki volt már szerelmes, érti ezt biztos :))

Na szóval. Vörös haj, azt imádom, ha festett, ha nem, ha pont az az árnyalat, akkor már letaglózott. Ehhez a vörös hajhoz egy barna szem, vagy egy mélyzöld és kész vagyok. A testben már problémáim vannak ideál szempontjából, de a közepes-kisebb mellméret, úgy az átlagos test, legyen az a vörös haj hosszú (minimum váll alá érő...). Ami a belsőt illeti legyen őszinte, én is az vagyok, legyen intelligens és érdeklődő, lehessen vele vitázni, szeressen olvasni, ne irtózzon a zenétől amit hallgatok, de nem is kell imádnia, a barátaimmal kijöjjön, ne utálja őket, és legyen gyerekszerető, mert szeretnék minimum 3-mat. Tudjon sütni-főzni, ha kell tanítok neki én, no meg ő nekem. :) Az alapvető munkákat ne féljen elvégezni a házban, és természetesen én sem fogom, szeresse az embereket (nem úgy, mint én)... Minek írogassam tovább??? És ez csak az ideál, bár a vége az elég kötelező jellegű... mármint a belső :DD Nem untatok itt senkit tovább, bocsi :) És nem is azt írtam, ami bejön... A külső teccen' aztán kész :) NEM RÉSZLETEZEM!!!

F17

2012. okt. 14. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

akiket beengedek a lakásba :)

na a viccet félre téve

külső:(leginkább)barna haj, hosszu csinos lábak tehát a hölgy kb legyen 17 (én vagyok 180)

formás testalkat lehet sportos ha sportos akk még jobb is mivel én is sportolok

belső: megértő aranyos értelmes(ne legyen egy majom szintjén)

kommunikatív (mert én nehezen nyílok meg a beszélgetések elején)

ÉS NE LEGYEN R*BANC STÍLUSÚ(mert sajnos a mai fiatal lányok körében sok az ílyen lány s a félénk magabíztosság hiányos férfiakat unmotiválja a kapcsolat kialakításában)

hó elég tudományos lett a vége :D

am 16/f

2012. okt. 14. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Külső: hosszú haj, hajszín szinte mindegy, festetlen hajúak előnyben, (kivétel festett vörös), festett szőkék hátrányban

Szép szemek,erre külön fogékony vagyok ha egy lánynak szép, mély szemei vannak :)

Bájos arc és szép mosoly, nem kell kifejezetten szépnek lennie legyen bájos arca és mosolya.

Test alkat, ha nem anorexiás vagy bálna akkor ez a 2 között mindegy.


Belső: intelligens, művelt, lehessen vele beszélgetni könyvekről, filmekről vagy szinte bármiről.


Amik kifejezetten zavaró dolgok: ha a lány cigizik és hétvégente részegre issza magát és sokat káromkodik.

16/f

2012. okt. 14. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
35%

70% ban a külső számít. Aki nekem külsőre nem tetszik, az el van kapálva!! De attól még az nem jelenti azt ,hogy az ronda lenne, vagy nem lenne jó ember. Példa Angelina Joli. Szép, szép, de egyáltalán nem az esetem. Akkor már nem is kéne. nem tetszik külsőre. Fejreállhat az aranyosságtól, akkor sem kéne, ha a farkam nem áll égnek tőle igazán.

Egyébként igazán a brunett hajúak a fő irányvonalam, ők a legszebbek, legvonzóbbak, az evolúció csúcsa. A szőkék szerintem hidegek, unalmasak, természetes vörösök nem bejövősek, fekete hajú démonok a másik nagy favorit nálam viszont. Egyébként még fontos, hogy természetes legyen, minimális sminkben is nőnek néz ki, és imádom, akkor nyert ügye van nálam. Ez ilyen egyszerű! És persze a mosolya vágjon hanyatt, legyen nagyon cuki aranyos a mosolya! Az nálam nagyon sokat számít. Alkatilag sokféle bejön, de az olyan testet kedvelem igazán, mint amilyen Kate Beckinsalenek van. Úgy gonodolom, az jóféle. Öltözzön nőiesen, tessék szoknyában járni lányok! Attól áll a farok! ne az elefántsegg -szerű basagatyában útálkodjatok. Az a BennyHill showba való.

F 27

2012. okt. 15. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
90%
Hát ne legyen beképzelt ez mindenképpen számit! Nekem az nem tetszik hogyha egy csajnak fel van fogva a haja. Legyen leengedve úgy szép. Ja és azért egy kicsit szép is legyen ;)
2012. okt. 15. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!