Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A történelem ismétli önmagát?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A történelem ismétli önmagát?

Figyelt kérdés
Van egy srác aki egy évvel ezelőtt elkezdett tetszeni nekem. Akkor csak köszönőviszonyban voltunk. Mindig amikor meglátott rámmosolygott és köszönt. Aztán én egy kicsit trükkösen magambabolondítottam. És körülbelül decemberre teljesen egy hullámhosszon voltunk. Azt hittem,h lesz belőle valami,mert nagyon éreztem a kölcsönös vonzást,de aztán valahogy megilyedtem az egésztől. Mivel eg kicsit úgy bolondítottam magamba h közben átvertem. Ezért kerülni kezdtem,szegény meg nem értette,még egészen tavaszig próbálkozott,de én nem hagytam,be voltam parázva. Végül elszúrtam az egészet,feladta és sokáig rám se bagózott. Hanem,most újonnan újra elkezdett nekem köszönni meg mosolyogni. Ott tartunk,ahol egy évvel ezelőtt. Most mit csináljak,h ne szúrjuk el. A srác nagyon helyes,kicsit naiv meg öntelt,de én így szeretem ahogy van.

2012. okt. 18. 09:13
 1/4 anonim ***** válasza:

ha ez történelem lenne .....

:-D


ne parázz be mint előzőleg

2012. okt. 18. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Menj el vele randizni, ne verd át a fejét újra, beszélgessetek, és lehetőleg sűrű bocsánatkérés közepette ismerd be neki, hogy mekkora bolond voltál, hogy ezt tetted, biztosítsd, hogy ez többet nem fog előfordulni stb. Aztán elvileg megy minden tovább magától.
2012. okt. 18. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ne görcsölj rá, hanem add önmagad, és legyél természetes!
2012. okt. 18. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Ian Catman ***** válasza:

Semmi köze a történelemhez (ami nem ismétli magát), legfeljebb az önbeteljesítő jóslatokhoz (amik viszont léteznek), "úgysem sikerül, úgyis elszúrom" stb., tehát görcsölni fogsz, tehát elszúrod.

De csak ha ezen görcsölsz és parázol.

Vegyél egy nagy levegőt és felejtsd el a történelmet,

"Carpe diem"!

2012. okt. 19. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!