Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti hogyan döntenétek ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan döntenétek ilyen helyzetben-külső vagy belső?

Figyelt kérdés

A sulimban van egy fiú akit már 4 éve ismerek. Belsőre maximálisan egyezünk, tökéletesen megfelel mindenféle elvárásomnak és boldog vagyok amikor vele vagyok. Egy baki van: külsőre egyáltalán nem az esetem, nem tudnám magam vele elképzelni kinézetre.. Ilyenkor az elvárásokból adjak lejjebb vagy várjak valaki olyanra, aki minden szempontból olyan, amilyen fiúra várok?

Ja és a fiú fülig szerelmes belém, már lassan egy éve fűzöget.

Előre is kösszi a tanácsokat, Kitti



2012. okt. 21. 21:44
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Ha nem tudod h szereted e akk csak randizgass vele es majd csak vmi lesz
2012. okt. 22. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Leírom ami velem történt, mert én is pont ebben a cipőben jártam.. eleinte hajlottam afelé hogy ismerkedjek vele, hátha majd belészeretek.. de nem. Belsőleg nagyon megfogott. De külsőleg.. az ismerkedés vége felé már undorodtam tőle. Olyan kis hörcsög feje volt. :D Na meg eléggé egy igénytelen, magára nem adó emberről van szó aki egész nap a számítógépen játszik. Sosem volt még barátnője sem, vajon miért..? .. és ezen siránkozik, hát tegyen érte. :D

Mikor el is kísért engem egy bevásárló központba, mert vennem kellett 1-2 dolgot.. olyan égő volt ahogy láttam, hogy lenézik az öltözéke miatt is. Nem hozzám való volt. Nehezen, mert kedveltem nagyon de elmondtam neki hogy nem szeretnék tőle barátságon kívül semmi mást. Ezt nem lehet elmondani úgy, hogy ne bántsd meg. Akárhogy mondja egy lány, utána úgyis a lány lesz a h*lye r*banc k.rva.

2012. okt. 24. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
82%
Gimiben a külső és a szexuális vonzalom mellett tettem volna le a voksomat, 10évvel később már nagyon nagyon jól tudtam érezni magam olyannal is aki elsőre nem vonzott de nagyon jól megvoltunk és egyre inkább megszerettem. Ruházat, fazon alakítható 1-2 hónap együtt járás után is okos kis női praktikákkal, míg ha valaki nagyon jól néz ki,de nem passzol hozzád, egy idő után úgyis kevés lesz. Viszont ha idővel sem jön meg a vonzalom, akkor nincs mit tenni...
2012. okt. 24. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!