Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti hogyan jöttetek össze a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan jöttetek össze a barátotokkal/barátnőtökkel? (lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok! Nagyon érdekelnének a sztorijaitok. Fiúktól és lányoktól is kérdezem egyaránt..

Milyen körülmények között jöttetek össze a párotokkal? Hol ismertétek meg egymást, stb... ?

Csak normális válaszokat várok! Előre is köszönöm!

Sziasztok!



2012. nov. 17. 14:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
74%

A buszon szólítottam le.Beszélgettünk majd elkértem az elérhetőségét.Beszélgettünk neten.Elhívtam randira.Majd így alakult tovább.

F19

2012. nov. 17. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Én tavaly Rockmaratonon Pécsen találkoztam barátommal Kovbojok koncerten. Ő nézett én meg észrevettem odahívtam aztán a többi koncertre együtt mentünk a második koncert után össze is jöttünk. Kiderült hogy 1 órányira lakik tőlem így nem volt akadály hogy találkozzunk. Azóta már együtt is lakunk. :) 19L
2012. nov. 17. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
En az AKvärium nevü Bp.-i szorakozohelyre mentem nagybatyameknak babysitterkedni, es az ö tarsasagukkal volt a mostani barätnöm. Aztän beszelgettünk sokat, kedves voltam..aztän ugy lätszott hogy tetszem neki. Eredetileg csak szex lett volna köztünk (nem aznap este persze),de annyira egymäsra talältunk hogy 4 honapja együtt vagyunk. Es ö eletem szerelme.
2012. nov. 17. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat! De kíváncsi vagyok azért még másokéra is, úgyhogy írjatok!

Köszi!^^

2012. nov. 17. 14:58
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

18 évesen egy tanfolyamot kezdtem el, ott ismerkedtem meg egy sráccal, dumálgattunk, aztán elhívott randizni, és összejöttünk.

a második már érdekesebb volt :D egy szülinapi bulin mutattak be minket egymásnak, nagyon működött a kémia, de neki volt bnője... kb. másfél év múlva megkeresett, akkor már nem volt bnője, elkezdtünk találkozgatni és összejöttünk, jelenleg is együtt ^^

2012. nov. 17. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

egy pubban. bekötötte a cipőfűzőm :D

már fél éve együtt.

2012. nov. 18. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Emberek ***** válasza:
Hát mit mondjak az enyém elég friss kapcsolat. Egy táborban ismertem meg, azóta rendszeresen beszélgettünk, majd elhívtam randira, aztán alakultak a dolgok tovább, és kb 1 hónapja vagyunk együtt
2012. nov. 18. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
100%
2 éve legjobb fiú-lány barátok voltunk. 1 éve volt egy fogadás amit ő nyert aminek a tétje az volt hogy csókollózzunk. ez megtörtént. ilyenkor elkezdtem többet érezni iránta. és kiderült 4 hónapja hogy ez az érzés kölcsönös volt már egy ideje. úgyhogy azóta is együtt vagyunk:-)
2012. nov. 18. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! De még mindig írhattok többen is, kíváncsi vagyok! :)
2012. nov. 18. 19:37
 10/12 anonim válasza:

Ő szólitott le egy fesztiválon:$

l/14

2012. nov. 18. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!