Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem

Figyelem! A szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés

Mit csináljak? Érdemes lenne bepróbálkoznom nála?

Van egy csaj aki nagyon tetszik, mostanában egyre többet vagyunk együtt, viszont van egy kis bibi, évek óta van valakije. Mikor együtt vagyunk érzem, hogy nem vagyok közömbös számára, nagyon jól elvagyunk :). Nem tudom, hogy érdemes lenne-e bepróbálkozni nála!? Gondolok arra, hogy kezdetnek egy kis simogatás, és ha nem ellenkezne akkor természetesen meg is csókolnám. Az az igazság, hogy szerintem a csók még talán össze is jönne, csak félek, hogy utána megbánná, és a barátságunknak is annyi lenne. Szerintetek mit csináljak?

Keress kérdéseket hasonló témákban: barátság, megcsalás, kapcsolat, szerelem

2012. nov. 23. 01:15  Privát üzenet  

A válasz

jah.

meg fogja bánni a csókot,de utána mikor leülepedett,kb 1 hét,a kíváncsiság és az újdonság varázsa felülemelkedik és lehet vele tovább lépni.

házas,vagy kapcsolatban lévő csajoknál két lépést előre,egyet hátra a jó taktika,és utána ők fogják akarni jobban.

patkány dolog elismerem,de én se akarom elvenni a férjétől,csak használni néhányszor.

simogatás,átkarolás,ha ezek megvannak spontán puszik,és végül csók.

a lényeg,hogy figyeld,hogy ő is viszonozza-e,nyit-e.

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont 2012. nov. 23. 02:16 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Érdemes várni még erre?
Érdemes adni még egy esélyt?
Nagyon tetszik egy lány sőt szerelmes vagyok belé, de van egy másik fiú aki udvarol neki. Szerintetek érdemes így bepróbálkoznom nála?
Szerintetek érdemes lenne bepróbálkoznom nála?
Érdemes bepróbálkoznom egy nőnél, ha évek óta bejön de nem tudom hogyan viszonyulna hozzám?
Érdemes lenne bepróbálkoznom?

Kérdések a Felnőtt párkapcsolatok rovatbólKérdések a Szerelem rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!