Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak? Érdemes lenne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Érdemes lenne bepróbálkoznom nála?

Figyelt kérdés
Van egy csaj aki nagyon tetszik, mostanában egyre többet vagyunk együtt, viszont van egy kis bibi, évek óta van valakije. Mikor együtt vagyunk érzem, hogy nem vagyok közömbös számára, nagyon jól elvagyunk :). Nem tudom, hogy érdemes lenne-e bepróbálkozni nála!? Gondolok arra, hogy kezdetnek egy kis simogatás, és ha nem ellenkezne akkor természetesen meg is csókolnám. Az az igazság, hogy szerintem a csók még talán össze is jönne, csak félek, hogy utána megbánná, és a barátságunknak is annyi lenne. Szerintetek mit csináljak?

2012. nov. 23. 01:15
 1/1 anonim ***** válasza:

jah.

meg fogja bánni a csókot,de utána mikor leülepedett,kb 1 hét,a kíváncsiság és az újdonság varázsa felülemelkedik és lehet vele tovább lépni.

házas,vagy kapcsolatban lévő csajoknál két lépést előre,egyet hátra a jó taktika,és utána ők fogják akarni jobban.

patkány dolog elismerem,de én se akarom elvenni a férjétől,csak használni néhányszor.

simogatás,átkarolás,ha ezek megvannak spontán puszik,és végül csók.

a lényeg,hogy figyeld,hogy ő is viszonozza-e,nyit-e.

2012. nov. 23. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!