Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A szerelmem (20/F) ajándéka:...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szerelmem (20/F) ajándéka: szerintetek melyik lenne jobb, tetszeni fog-e neki? : ) 20/L vagyok.

Figyelt kérdés

A barátommal szeretjük egymást és jól megvagyunk, 250km-re lakunk egymástól, én Pesten. De így is tökéletesen megtudjuk oldani a találkozásokat :)

24-én családjával ünnepel, de 25-én jön fel hozzám. Persze karácsony előtt találkozunk még nem egyszer :)

A személyes ajándék: egérpad a közös képeinkkel (sokat gépezik), jelenleg egy doboz oldala az egérpadja :DD vagy 1 közös képünk hógömben. + egy üzenet mellé: az ajándék másik felét személyesen adom át :)

(+ Még ezen gondolkodom: mellé megfogalmazom neki valami szép papíron egy borítékban, hogy miért szeretem. - Lehet, hogy túl sok lenne, nem akarok ráijeszteni. 4-5 mondatba gondoltam, Szeretlek mert.. kezdéssel.)

Ez a fájuk alatt lenne, mégis csak lásson a szülő az ajándékból valamit (jóba vagyok a családjával, nagyon), anyuját fogom megkérni, hogy rejtse a fa alá. :)

A borítékot 25-én nálam bonthatja csak ki, amikor készülődöm a 18+os ajándékra.


a 18+os ajándék: karácsonykor, mikor már mindenki alszik, fürdés után egy fekete babydollba térek vissza piros körmök, száj, (szőke) hullámos belőtt haj, mikulás sapka, fekete magassarkú, combfix, ha szerzek masnit, akkor az is játszik. :D A szobám hangulata alapból gyertafényes karácsonyi lesz. ( A többi dolgot gondolhatjátok, egész estés kényesztetés..:) )

+ lehet kapni francia kártyát sex pózokkal, ugyan van ilyen dobókocka, de azon alig van póz és olyan átlagosok. Tehát arra gondoltam, hogy abból 2-t választhat, 3-at meg lefordítva ki kell húznia a pakliból. És persze az este folyamán mind az 5 pózt be kell vetni :)) (e helyett gondoltam olyanra is, hogy én nyomtatok ki ilyen kisebb lapokat (kb 50-et) a pózokkal és ezekkel is meglehet oldani.)

Vagy / vagy és ez mellé: Vannak ilyen szerelmi 'zsetonok' hát nem tudom ez kinek mennyire vált be, de ezen gondolkodom, hogy csináljak e ilyet, saját készítésűt. Nagyjából 15 zsetont (persze nem pont zsetonnak kell, de nem is egy kitépett cetlire ráfirkantom amit beválthat) tehát szépen kidolgozva.

Ha válaszolsz írj nemet és kort légyszíves! Remélem, hogy másnak is tudtam segíteni ajándék ügyben. Köszönöm, hogy végig olvastad :)



2012. dec. 2. 10:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem az első fele, ezek a közös képes dolgok nem jönnek be, és a legtöbb fiúnak is. Persze elvétve akadnak kivételek, neked kell tudni, hogy ő az-e. A második fele egész jó, bár a zsetonokat kihagynám.
2012. dec. 2. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én most szerettem beléd! :DD 21/F

A 2. fele nem szorul semmiféle komment-re, az eleje pedig ha ha a barátod ilyen "érzelmesebb" vagy nem tudom hogy mondani srác akkor teljesen korrekt.

2012. dec. 2. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Az egérpados és a zsetonos ötlet jók, én azokat együtt adnám.

A párom egyébként már idősebb (29 éves), mégis tetszenek neki a közös képes tárgyak (mondjuk mi inkább albumot tervezünk), és amikor ilyen zsetonoshoz hasonló ajándékot kapott, annak is nagyon örült.

Csak én vastagabb kartonból vágtam ki kártyákat, amiknek az egyik fele rendes kártyaszerűre volt megmintázva (számozott lapok), a másik felén meg egy-egy gondolat kettőnkről, illetve ehhez kapcsolódó idézetek (páros és páratlan oldalakon váltakozva). Nem lett se nyálas, se giccses, és azóta is szokta nézegetni :)

24/N

2012. dec. 2. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Általában neki jut eszébe amikor egy emlékezetesebb helyen vagyunk, hogy csináljunk egy közös képet, az egyiket ki is tette profil képének :) és sokat webkamozunk stb, sokat látjuk egymást 'virtuálisan' a távkapcsolat miatt, ugye hétköznaponként.. az biztos, hogy szívesen lát képen is :) Ez elég ok rá, hogy bejöjjön neki?:D


Igen a zsetonokon erősen gondolkodom, mivel amúgy is mindent megpróbálunk egymásnak megadni, és ezért igazából szerintem ideje sem lenne felhasználni :DD


#3: gondolom együtt étek, és úgy egyszerűbb lehet beváltani, ámbár mi is találkozásnál 1 hétig biztos együtt vagyunk :) albumhoz még nincs elég kép (gondolom régóta együtt vagytok), de majd lesz ! :D csak tényleg nem tudom mi olyat írhatnék rá, amit amúgy nem kapna meg zseton nélkül. [link]

szerintem elég gagyik.. mivel nálunk kb minden naposak találkozásnál.

2012. dec. 2. 10:47
 5/7 anonim ***** válasza:
Mi is távkapcsolatban élünk a párommal igaz köztünk " csak " 160 km van. Ezt neked kell tudni, hogy mennyire érzelmes a pasid az enyém szerintem sikítva menekülne ha szerelmes levelet adnék a kezébe...:D És szerintem hívná is a mentőket, hogy mi lelt engem...:D De ha ti ilyen érzelmesebbek vagytok akkor biztosan örülni fog neki. A második része pedig tuti nyerő lesz... Van egy társasjáték hancúr párbaj a neve...:D Hát huh tud kellemes pillanatokat okozni egy fini bor mellett...Szóval én csak ajánlani tudom. Nekem a zsetonok annyira nem jönnek be mert köztünk is megvannak ezek mindig...
2012. dec. 2. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Sokat keresgéltem neten, milyen feladatok lehetnek egy ilyen társasba. Leírnál párat, ami tetszett ebben a 'hancúr párbajban'?:DD
2012. dec. 2. 11:01
 7/7 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..


Ezt a kérdést korábban írtam ki, ebből meríthetsz ötleteket :) szerintem nagyon jókat szedtünk össze benne!

2012. dec. 3. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!