Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Anyám ellenzi, mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyám ellenzi, mit tegyek?

Figyelt kérdés

14 éves vagyok,és én is úgy gondolom hogy nagyon korai még,de van barátom!! Semmi egyéb nem történt,csak egy két puszi! Egy suliba járunk,így minden nap látjuk egymást!

Anya már egy évvel ezelőtt is ellenezte,aztán idén megint járunk..Az elején nem szólt semmit, azt mondta amíg nem lesz belőle semmi és nem megy a tanulásom rovására,hagyja..Mostanában eléggé rossz a kapcsolatunk,így minap leültetett és megkérdezte hogy járunk-e...Én azt mondtam hogy igen,erre ő ki volt akadva,hogy ő csak annyit tudott hogy mi szerelmesek vagyunk! Így azt nem engedi meg hogy járjunk,sőt ellenzi..Korainak tartja hogy barátom legyen és azt mondja a tanulás legyen csak!! Egyetértek vele,viszont szerelmes vagyok,így ha nem lenne a barátom,nem igazán bírnám ki!!

MIT TEGYEK HOGY "MEGPUHULJON" ANYA??



2012. dec. 2. 14:08
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

"megkérdezte hogy járunk-e...Én azt mondtam hogy igen,erre ő ki volt akadva,hogy ő csak annyit tudott hogy mi szerelmesek vagyunk!"


Most ezt én komolyan nem értem. Anyád azt hitte, hogy szerelmesek vagytok és a járáson kiakadt? Hát az, hogy szerelmesek vagytok az nem járással jár? Na mindegy. Anyád bolond, bocsi de az. Nem tudod megpuhítani, mert ő nevel téged. Talán annyit tehetsz, hogy megértetted vele, hogy nem lesz több csóknál. Ahogy elnézem anyád szigorságát nem lesz valami könnyű dolgod.

2012. dec. 2. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én 14 évesen is,meg 24 évesen is:Ne foglalkozz anyáddal,csináld ami jól esik.Csak gyereket ne csinálj,a többi meg a te dolgod.
2012. dec. 2. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Egy anyukát elég nehéz leszarni, amíg a házában élsz és ő etet meg fizeti a számlákat, te meg nem tudod eltartani magad.

14 éves létedre elég komoly a gondolkodásod, ez díjazandó :) Le tudtok ülni anyukáddal nyugodtan, értelmesen átbeszélni a helyzetet? Ezt is, meg ami miatt fasírtban vagytok mostanában, azt is.

Igen, a 14 évesen még nagyon fiatalok vagytok. Viszont anyukádnak is jobb lenne, ha nyíltan előtte járnátok, nem pedig a háta mögött sunnyognátok. Így lenne némi kontrollja az események felett meg pontosan tudná, hogy nem csinál baromságot a lánya. Pl. osztálytársam is nagyon korán kezdte, ők ezt otthon úgy oldották meg, hogy nyugodtan átmehetett hozzájuk a barátja, nyugodtan maradhattak kettesben a lány szobájában, csak épp nyitott ajtónál ;)


Jelzem, az is rámegy a tanulás rovására, hogy ha nem engedi, hogy járjatok, most is itt lógsz miatta a GYIK-en, ahelyett, hogy a leckét írnád :P

2012. dec. 2. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen mindenkinek!

3. kommentelő, nagyon jól esik,hogy vannak még olyan emberek/tinik akik a helyzetem megértik..És ahogy mondtad,ez egy picit elvonja a figyelmem :/

viszont a leckém már meg van :P

2012. dec. 2. 14:55
 5/7 anonim ***** válasza:
78%

Számotokra mit jelent az most, hogy "jártok"?

Fogja a kezed az utcán, elvisz moziba, beszélgettek, csók, stb.?

2012. dec. 2. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
Teljesen átérzem a helyzeted velem is hasónló képpen történtek a dolgok . Összejöttem a barátommal ,de rögtön nem mondtam anyukámnak ,mert addig minek amig el nem telik 1-2 hét.Minden lényeg ,hogy elmondtam neki találkoztak is egymással 2x ,mire ő azt mondta ,hogy szerinte csak kiakar engem használni és nem örül annak ,hogy vele járok és jobb lenne ha szakítanánk.Ez nem történt meg ugyanugy találkoztam vele barátitársaságban többször mint kettesben.Aztán eltávolodtam a szüleimtől már nem volt olyan bensőséges a kapcsolatom velük és ez zavarta őket és engem is.Ekkor sor került egy beszélgetésre ,ahol én elmondtam ,hogy ha kiakarna használni 3 hónap alatt már megtette volna és megbízhatnának bennem ,mert nemfogok hülyeséget csinálni a jegyeim se romlottak és nem is fognak.A fiú is nagyon rendes nem tudnék róla semmit rosszat mondani.Aztán anya hosszú időbe telt ,de már nem "utálta" a barátom és már 9 hónapja együtt vagyunk.Tehát csak idő kérdése és befogja látni ,hogy nincs azzal baj ha barátod van.Mi még a mai napig nem mentünk tovább csóknál és csupán azért mert még nem érzem úgy hogy megkéne tennünk és ő aztmondta ,hogy türelmesen fog várni.(barátom15) 15/L
2012. dec. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

5. kommentelő,nincs stb,csupán annyi amennyit leírtál!!

6. kommentelő ,nagyon szép történet,remélem én is ugyan így leszek ezzel a helyzettel!!

2012. dec. 2. 19:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!