Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk, pasik, férfiak minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, pasik, férfiak minden korosztályból! Akiknek 1 vagy 2 évnél hosszabb kapcsolata volt egy lánnyal, és szakítottatok, hogy viseltétek? Könnyű volt elfelejteni? Ki szakított kivel és miért? Mennyi időbe tellett elfelejteni az exet?

Figyelt kérdés
Most mindenki élhet a névtelenség adta lehetőséggel, és kérek egy életkort is és nemet is. Fiatalabbak és idősebbek véleménye is érdekel, és nők is írhatnak.

2012. dec. 3. 03:00
 1/6 anonim ***** válasza:

Valakit, aki megszerett nehéz elefeldni.

23/F

2012. dec. 3. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Konkrétan olyan esetek érdekelnek, ahol a pasik szakítottak. Milyen érzés volt a szakítás után? Jobb volt, vagy nehezebben viseltétek, esetleg nektek is rosszul esett?
2012. dec. 3. 03:56
 3/6 anonim ***** válasza:
Én 5 év után szakítottam és sokkal jobb volt így, mert már eléggé kihűlt a dolog és nem is terveztem együtt a lánnyal a távolabbi jövőmet. Ő is túltette magát rajta és azóta baráti a viszony, most egy olyan fiúval van együtt aki közeli ismerősöm és örülök hogy boldogok.
2012. dec. 3. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mindenen túl lehet lenni, csak idő kérdése.

És a másik kérdés h van e az embernek annyi ideje h csak azon gondolkozzon.

Akinek van egy kis felelőssége, és nem csak az h otthon üljön és pityeregjen az másként gondolkodik.

2012. dec. 3. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Volt 1 és volt 10 éves kapcsolatom is. Mindig én szakítottam, de volt úgy szerettem, de láttam, hogy még sincs értelme folytatni. Egy hét múlva már kerestem a következőt, de még egy 1 év múlva is gondoltam rá. Szex közben is.

Viszont volt olyan, hogy már nagyon szabadulni akartam tőle. Ott csak a megszokás és a rendszeres szex hiányzott. De lelkileg felszabadultam. Cseppet sem viselt meg.

2012. dec. 3. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Pali1977 ***** válasza:
5 évig voltam együtt vele, és elég nehéz volt túltenni magam rajta, főleg h a "bűnös" én voltam.
2012. dec. 4. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!