Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Normális hogy ennyire akarok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális hogy ennyire akarok egy kapcsolatot? [most nincs senkim]

Figyelt kérdés

Tizennégy éves vagyok, lány :]

Már rengeteg pasim volt, nem is számolom. Tudom nem büszkeség, de valahogy nem érzem jól magam ha nincs mellettem, egy fiú aki szeret.

Ezt nem úgy kell elképzelni, hogy ennyi pasim volt hogy le is feküdtem velük, mert szó sincs ilyenről. Csak szeretem ha van mellettem valaki.

Ebben a korban normális? Anyám szerint élni kéne az életem még nem vagyok lekotve, addig orüljek neki. De én máshogy gondolkozom...

Nem tudom, hogy a vágyak miatt-e de mindig visszafogom magam :] szerintem értitek evvel mire célzok :]

Más is volt így ennyi idősen? Mit tegyek ez ellen?



2012. dec. 9. 14:02
 1/9 anonim ***** válasza:

A lányok azért szeretnének egy kapcsolatot, mert lenne kihez kötődni, illetve akivel meg tudják beszélni a dolgaikat. Ennek hiányában az anyja a bizalmasa, ami úgy gondolom nem rossz dolog, de ennyi idősen kissé már ciki a fiatalok körében!

Keress egy hozzád illő pasit!

2012. dec. 9. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
77%
Kényszeres kapcsolatfüggő vagy és ez nem normális. Meg kell tanulnod jól érezni magad egyedül mert nem lehet mindig ott melletted valaki, ne akarj másokat magaddal rántani.
2012. dec. 9. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hát figyelj.. hogy a mai világban mi a normális és mi nem.. én ilyen korban még játszottam a meghódíthatatlant és nem mondom hogy nem tetszett meg 1-1 fiú , de én nem adtam magam könnyen.. Mostanában viszont ez a normális.. a barátnőm óvodás kishúga úgy jött haza, hogy csókolózott egy fiúval a bokorban, most akkor botránkozzunk meg azon hogy 14 évesen már rengeteg pasid volt , és hogy egy újabbra vágysz? Abban viszont biztos lehetsz , hogy ezek a fiúk nem szeretnek téged.. maximum villognak veled, mert ez olyan divatos..
2012. dec. 9. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Amit kedves utolsó írtál, igen épp ez a bajom , hogy nekem egy rendes pasi kell. Nem olyan aki csak ARRA megy, és hogy felvágjon velem.
2012. dec. 9. 14:12
 5/9 anonim ***** válasza:
Az a lényeg, hogy szerelemből járj valakivel. :-) 15/f
2012. dec. 9. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
42%

Rengeteg pasid volt. Húha! Elmondanám neked hogy a pasi 30 évtől kezdődik! A tizenévesek taknyosok. Te meg már biztos kiégtélXD De legalábbis jóval közömbösebb vagy a másik nem irányába mint az, akinek még nem volt pasija.

És kedves 3.! Én is csókolgattam 4-5 évesen az oviban a Bogit a kisházban, mégis felnőttem normálisan, ált .suliban mindenki szűz volt még 8.-ban is. Pedig aztán hajtottuk a lányokat. Igaz nem is a lukra mentünk.

2012. dec. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó, tanuld meghasználni a szavakat, ezek alatt értem a bizonyos kiégtél szavat.

De nem várok tőled tobbet,ez mindent elmond->A válaszíró 41%-ban hasznos válaszokat ad

2012. dec. 15. 20:38
 8/9 anonim ***** válasza:

Tanulj meg egyedül lenni

Akik melletted voltak/vannak, többségükben nem szerettek és te se szeretted őket, csak kellett mindkettőtöknek egy oldalkocsi


Vedd észre, mitől kapcsolat egy igazi kapcsolat és arra hajts, ha kell. De előtte találd meg önmagad!

2013. febr. 20. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Most van egy barátom, akivel nagyon boldog vagyok.

Szüleim is megismerték és kedvelik :)

2013. febr. 21. 18:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!