Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért nem lehet elmondani az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem lehet elmondani az igazat ha már valaki nem akar a másikkal lenni, miért kell elhitetni az emberrel hogy minden rendben, hogy együtt minden megoldunk, meg hogy milyen boldog is az ember mikor ez nem így van?

Figyelt kérdés
Mikor ezzel csak a másiknak okoz fájdalmat, mert abban a tudatban van az ember, hogy minden nagyon szép, minden nagyon szuper és az ember beleéli magát. És főleg úgy, hogy feltétel nélkül szereti azt aki ekkora fájdalmat okoz.

2012. dec. 11. 15:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Mert tudja,h csalódást okozna ezzel és nincs benne annyi gerinc...
2012. dec. 11. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Azert a korulmenyek is szamitanak itt... Mennyi ido utan, milyen helyzetekben jott ez elo? Biztosan feltetel nelkul szereted?
2012. dec. 11. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Néhány embernek szüksége lenne gerincbeültetésre, csak biztos félnek a kilökődéstől..
2012. dec. 11. 16:31
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát talán pár hónap után, de nem tudom ő mit is érzett valójában,meg hogy mióta fontolgatta a dolgot. Szinte mindig előjött és igen én feltétel nélkül szerettem. Még most is..
2012. dec. 11. 16:36
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha te nem tudod, hogy o mit erzett, akkor hogy vagy kepes feltetel nelkul szeretni ot? Azert csak nem egyik naprol a masikra gondolta meg magat...
2012. dec. 11. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Masodik es az utolso is vagyok, tobbet nem fogok kerdezni, de azert valami meg izgatja a fantaziam... Ot magat megkerdezted mar errol?
2012. dec. 11. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!