Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Érdemes lenne próbálkoznom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes lenne próbálkoznom?

Figyelt kérdés

Mar egy éve szerelmes vagyok egy lanyba. Egy évig voltunk csoporttarsak, akkor általában egymás közelében ültünk, közel voltunk szinte mindig. Nem mondta nem is kérdeztem, de szinte tuti h bejottem neki. Mar bánom h nem próbáltam meg.

Mostanság ujra felszínre került ő és rájöttem h nem felejtettem el öt. Nekem ő a tökéletesség, ő az igazi, olyat meg sosem láttam mint ő.

Néha látom a suliban de ritkán. A mosolya őszintének tűnik. Egyébként egy csendes visszahúzódó lányról van szó.

Annyit tudok róla h szünetekben meg ugy általában magában van, nem mennek oda hozza beszélgetni.

Nekem sokan azt tanácsolták h a második félévben néha keressem meg és beszélgessek vele.

Hát nem tudom h ennek lenne-e értelme. Én vágyom amúgy ő rá meg minden de nem tudom ő mit szeretne.



2012. dec. 14. 21:20
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
A beszélgetésbe még senki nem halt bele, és nem is kötelez semmire. (Éppen ez is egy tipikus probléma a lányoknál, mert azt hiszik, hogy ha már beszélgetnek valakivel, akkor az kötelező jellegű a jövőre nézve, pedig ez nagy ostobaság.) Másrészt meg beszélgetés nélkül elég nehéz megismerni a másik embert. Ha az általad említett lánynak nincs társasága, akkor szerintem örülni fog annak, ha valaki megszólítja őt, főleg ha kulturált módon teszi ezt az illető. Azt pedig nem is fogod így megtudni, hogy ő mit akar, ha nem mész oda hozzá, ez idővel majd kialakul. Kérdezd meg, mi történt vele az elmúlt időszakban, hogy érzi magát, várja-e az ünnepeket, mittudomén. Csak menj oda, beszélgessetek, és ha ő is érez valamit, akkor minden simán fog menni. Hajrá, sok sikert. :)
2012. dec. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Pali1977 ***** válasza:
100%
Menj oda és derítsd ki. Ha olyan egyedül van, jól fog neki esni, ha valaki törődik vele. :) És legalább ki is derül, ő mit szeretne. :)
2012. dec. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!