Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Csak szórakozik velem, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szórakozik velem, vagy tetszem neki?

Figyelt kérdés
Azzal kezdődik minden, hogy új suliba kerültem.Van egy fiú, akivel egy suliba, és kórusba járok. Volt egy kórusfellépésünk, és a templomban elé kerültem. Ő nem hagyott békén, egyfolytában idegesített, akkor még egyáltalán nem ismertük egymást (pl: egyfolytában hülyeségeket mondott a fülembe, meg hallotta, hogy a nevemen szólítanak, és kezdett szólogatni, a reakciómra persze nem válaszolt. Másnap már köszönt nekem. :) 2 nap múlva amikor a suliban mentem fel a lépcsőn kiszökött a lépcső tetejére, mosolygott, visszamosolyogtam, majd amikor közelebb értem azt mondta, hogy ,,Szia édes,, , ekkor nagyon csúnyán megnéztem, ezután, már egyáltalán nem köszönt... :( Közeledett egy kórusturné, ami következtében próba próba hátán állt meg. Persze ő is ott volt. Próbáltam nem nagyon nézni, de egyszer éppen akkor bambultam el rajta, amikor nyújtózott, és éppen látszott a hasa... Elmentünk turnézni, az első 2 napban még nem nagyon szólt hozzám, majd később egyre többet beszélgettünk, meg egyik este megjegyeztem az 5. cigi után, hogy neki ez nm sok egy kicsit? erre elém tett egy cigit. Közben még kértem, hogy diktáljon le valamit, amit ő tudott, és én nem, ezt megtette, amin nagyon csodálkoztam, mert nem gondoltam, hogy ilyen dolgokban is képes segíteni, hiszen nem ilyen típus. Volt még ár kommentje velem kapcsolatban, hogy nem vagy kicsit felpörögve, meg ,hogy én ma este többet nem iszok, mármint én én. Ez így szép és jó, de közben van 2-3 lány, akit egyfolytában ölelget, elég szenvedélyesen, és ezért most nem tudom, hogy mi hogyan áll. Persze van amikor miközben ölelget egy lányt néz engem, olyankor azt sem tudom, hogy mit csináljak, hogy ne látszódjon, hogy mennyire idegesít. a turné óta amikor találkozunk köszön nekem, még az úton is, akkor is, ha bele van bújva a telefonba, egyszer még ideadta a telefonját is, hogy felhívhassam a barátnőmet. (én kértem el, de nagyon sietett) Egy évvel idősebb nálam, és nagyon tetszik nekem, de nem akarom neki megmutatni, még azt sem akarom, hogy tudja, amíg így állnak a dolgok, vagyis sehogy... Mi a véleményetek erről? Nem vagyok egy álomlány, van felesleg is van rajtam, ő meg egy nagyon jó pasi, mármint olyan, akiért egy fél suli lánya odavan, beleértve engem is, a templomozás óta... lehet esélyem? És ha tetszenék is neki, miért csinálja ezt az ,,ölelgetést,, előttem, csak mert mindig előttem csinálja úgy érzem, lehet, hogy csak én vagyok ott rossz időben... Ja és a lányokkal nem jár, mivel ismerem az egészet, és 1nek barátja is van, a másik kettővel meg csak baráti viszonyban van.

2012. dec. 15. 13:30
 1/2 anonim válasza:
Szia!:) Úgygondolom hogy a srác halálosan beléd van esve. Általában ha cukkolgatnak valakit az ennek a jele bár nem mindig. Azonban hogy más lányokat akkor ölelget amiikor ott vagy az azért lehet mert vagy féltékennyé akar tenni vagy kíváncsi hogy reagálsz! Mindenesetre simán van esélyed csak ő még bátortalan! ;))
2012. dec. 15. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Igen rád van állva. De vigyázz vele mert nagy játékos.

Ha másokat ölelget a szemed előtt, akkor nyílván fétékennyé akar tenni.

2013. jan. 11. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!