Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes lettem egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes lettem egy olyan lányba, akinek különleges, megbotránkoztató beceneve van. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A lány beceneve: Véce. Így gúnyolják őt, nem nagyon vannak barátai, mindenki célpontja szokott lenni. Viszont volt szerencsém hozzá, kicsit többet tudtunk beszélgetni, majd végül megpuszilt. Megtetszett és össze szeretnék jönni vele, ám rendkívül zavaró, hogy folyton csúfolják. Amúgy nincs is vécészaga, de nem árulta el, hogy miért illetik ilyen gúnynévvel.

2012. dec. 18. 21:22
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
ha szereted a őt ez nem okoz problémát. ha csúfolják megvéded, és egyszer biztosan leszállnak róla. de meg kéne tudni a pontos okot miért hívják így, esetleg változtatni az ezt kiváltó okon. :)
2012. dec. 18. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
63%
szerintem mindig fényesre kefélik, azért véce
2012. dec. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
ha szégyenled a lányt akkor h akarsz vele össze jönni?
2012. dec. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
91%
Nem sokaknak van ilyen beceneve, úgyhogy ha olvassa az oldalt, bebuktál....
2012. dec. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
én meg összejöttem annó 3 éve egy olyan csajjal akit a város egyik fők*rvájának neveztek ki... 2 évig voltunk együtt, szakításunk után, mára teljes mértékben bebizonyosodott számomra, hogy miért kapta ezt a szép kitüntetést! Ezért inkább nem is tartom számon őt:DDDDDDD
2012. dec. 18. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem barátkozz vele.

Ha kedveled őt, akkor ne számítson hogy becézik. Biztos zavaró, de ha te szépnek látod, és nem csak a becenevét tekinted, nem fog zavarni.

Beszélgess vele, ismerd meg, és védd meg a támadásoktól!

2012. dec. 19. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
22%
Szerintem szarj a szajaba...es megertesz mindent
2012. dec. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha ennyi akadályoz, elég fiatalok lehettek:D
2013. aug. 9. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!