Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Teljesen meg vagyok zavarodva....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen meg vagyok zavarodva. Szerintetek mit érezhet a 'legjobb barátom'? (többi lent)

Figyelt kérdés

12 éves lány vagyok. A legjobb barátom egy fiú. Az osztálytársam.

Nem régen összejöttem az évfolyamtársammal, akivel nagyon szeretjük egymást, nagyon jól megvagyunk.

De a legjobb barátom(legyen mondjuk Peti.) mostanában sokkal figyelmesebb, mint eddig volt, és sokkal több időt akar velem lenni. Nekem ez nagyon furcsa. Mondjuk tudom, hogy szeret, mert mégis ez olyan 'igazi barátság' , de nekem ez olyan érdekes. Nem szokott az előtt csak úgy megölelni, meg találkozásnál 3 puszit adni.. Mostmár ráállt arra, hogy reggel találkozásnál, meg délután elköszönésnél 3 puszi. Ezzel nem is lenne gond, De nap közben is csak úgy odajön és megölel.. Meg ha valami fejlemény van a szerelmemmel kapcsolatban, akkor sokkal jobban érdeklődik, mint máskor szokott. Nagyon szeretem őt is, és a barátomat is.. De ha ez még nem lenne elég, a barátom és 'Peti' elég jó haverok.. Tényleg kezdek kiakadni. Nekem ez már sok. De megbántani nem szeretném.. Túl fontos nekem.. Szerintetek? Nagyon fontos lenne.

Ja, és légyszii ne oltsatok, hogy 12 évesen nem kéne pasizni.. Ez már más téma..



2012. dec. 22. 02:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Hozd össze őket egymással. :D
2012. dec. 22. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Szerintem kérdez rá hogy mit érez irántad és minél hamarabb döntsd el hogy melyiket választos mert a végén mindkettöt elveszited .
2012. dec. 22. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nekem a legjobb barátom egy cseppet sem tetszik..
2012. dec. 22. 12:42
 4/4 A kérdező kommentje:
De azért köszönöm. :)
2012. dec. 22. 12:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!